ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
    0
    Junior Member

ارتباط Cisco Ip phone 7940 با نیوراک OM 10

با سلام و خسته نباشید.فریم ویر SIP را بر روی CISCO 7940 نصب کردم و تنظیمات مورد نیاز برای برقراری ارتباط با NEW Rock OM10 از قبیل proxy , user name , pwd را بر روی آن انجام دادم متاسفانه هنوز دستگاه نمیتواند روی نیوراک رجیستر شود لطفا راهنمایی فرمایید.ضمنا وقتی از گزینه unlock روی گوشی استفاده میکنم فقط Sip Configuration باز میشه ولی Network Configuration همچنان قفل هست.همینطور کاتالوگ گوشی رو چطور میتونم داشته باشم.ممنون
    0
    Member
    با سلام؛
    وقتی شما با استفاده از گزینه Unlock قفل تمامی منوها را باز می کنید، می توانید در قسمت Network Configuration وارد شده و ابتدا گزینه ی DHCP Enable را No کرده و سپس IP Address و Subnet Mask و Gateway و .... را تغییر دهید.
    همچنین امکان رجیستر کردن تلفن سیسکو بر روی دستگاه OM وجود ندارد.
    0
    Junior Member

om42s/2

با سلام
    منظورتون از رجیستر نشدن تلفن سیسکو با om چی هست؟؟

من هم چند دستگاه سیسکو 7940 با om4 2s/2 دارم
    مشکلی که دارم در تنظیم ساعت و تنظیم اینترنت در تلفن هست (اینترنت برای لود لوگو شرکت)
    در فایل مربوط به تنظیمات تلفن تنظیمات زیر رو انجام دادم
    sntp_server: "Ip om4"; SNTP Server IP Address
    http_proxy_addr: "ip router"; Address of HTTP Proxy server
    در خط تنظیمات sntp به جای آی پی om4 آی پی یک sntp فعال رو هم گذاشتم اما نشد
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    0
    Junior Member
    در آپدیت فریم ور فایل SEP<mac>.cnf رو هم درخواست میکرد.
    آیا مشکلات پیش آمده از نبود این فایل در فریم ور نیست؟
    ممنون
    0
    Member
    برای رجیستر کردن تلفن سیسکو در OM می بایست به روش زیر عمل کنید:
    ابتدا می بایست بر روی OM وارد قسمت Extension -> IP Ext. Registration شده و فیلد Sending OPTIONS را در حالت To registered IP EXT. behind NAT قرار دهید.
    سپس بر روی تلفن سیسکو خود می بایست بعد از Unlock کردن منوی تلفن خود، وارد قسمت SIP Configuration شده و NAT Enable: YES و همچنین NAT IP Address را برابر IP Address دستگاه OM خود قرار دهید.
    همچنین شما می توانید تنظیمات مربوط به NAT را بر روی فایل SIPDefault.cnf نیز اعمال کنید تا تمامی تلفن ها به محض اتصال به TFTP سرور بتوانند تنظیمات مربوط به NAT را نیز دریافت کنند.
    با اینکار تلفن سیسکو شما بر روی OM رجیستر خواهد شد.
    0
    Member
    شما وقتی می خواهید تلفن سیسکو را بر روی پروتکل SIP رجیستر کنید، نیازی به فایل SEP <mac address>.cnf ندارید.
    0
    Junior Member

نحوه بازکردن قفل منوها

سلام بنده این برنامه را نصب کرده ام اما تمام منوها قفل است وقتی وارد برنامه می شوم هیچ پیغام خطایی نمی دهد. لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Raipa نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.فریم ویر SIP را بر روی CISCO 7940 نصب کردم و تنظیمات مورد نیاز برای برقراری ارتباط با NEW Rock OM10 از قبیل proxy , user name , pwd را بر روی آن انجام دادم متاسفانه هنوز دستگاه نمیتواند روی نیوراک رجیستر شود لطفا راهنمایی فرمایید.ضمنا وقتی از گزینه unlock روی گوشی استفاده میکنم فقط Sip Configuration باز میشه ولی Network Configuration همچنان قفل هست.همینطور کاتالوگ گوشی رو چطور میتونم داشته باشم.ممنون
    1
    Administrator
    سلام
    چه برنامه ای نصب کردین دقیقا؟
    ببینید لینک زیر میتونه کمکتون کنه

لینک
    0
    Junior Member
    سلام من تلفن cisco7960 دارم وقتی وصل میکنم فقط میره روی حالت ip config و نمیذاره وارد تنظیمات بشم حتی ریست فکتوری هم کردم ولی فایده ای ندارد دوباره همون حالت پیش میاد لطفا راهنمایی کنید ممنون
    0
    Junior Member
    کلاس آیلتس تضمینی

می خواهید معلوماتی درباره یک*کلاس آیلتس تضمینی*بدون نیاز به آزمون بدانید؟ همچین چیزی واقعاً وجود دارد و آن هم*کلاس آیلتس تضمینی 7 بدون آزمون*است. این کلاس آیلتس تضمینی با هزینه*ی فشرده و آنلاین در تهران برگزار می*شود. با شرکت در این دوره، شما می*توانید نمره*ی آیلتس ۷.۵ تا ۸ را به راحتی بدست آورید. با توجه به اینکه این دوره تضمینی است، شما می*توانید با اطمینان بالا و بدون هیچ نگرانی، به آزمون آیلتس بروید. این دوره به عنوان*بهترین کلاس آیلتس در تهران*شناخته می*شود و نتیجه*های بیشماری را در کسانی که در آن شرکت کرده*اند به ارمغان آورده است. هدف اصلی این دوره، ارائه*ی آموزش کامل و مؤثر در زمینه*ی آیلتس است و این بدان معناست که مطمئناً نتیجه*ای مطلوب را خواهید گرفت.
    sirielts.com/courses/ielts/
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •