ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 اولین 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 24
    2
    Administrator
    نقل قول نوشته اصلی توسط mkazemi نمایش پست ها
    در هر دو این مشکل وجود دارد
    ممکنه از central management باشه یا از AD ?
    البته مهندس با توجه به اینکه آخرین آپدیت ها هم نصب شدن و CA سرور درست هست . مدتی هست روی central management سرویس front end استارت نمیشه
    البته تا چند روز پیش با وجود این مشکل برای لاگین مشکلی نبود
    شما پیس آپدیت می بایست حتما سرور SQL را به آخرین ورژن بروز رسانی نمایید.
    پس از بروز رسانی از طریق Topology می بایست دیتا بیس های Skype را بروز رسانی نمایید.
    این نکته حتما دقت کنید که بروز رسانی های سرویس Skype با ویندوز های پایین تر از ورژن 2016 سازگاری ندارند.
    2
    Administrator
    پیشنهاد می کن Event log سرور FrontEnd را بررسی نمایید تا بتوانید مشکل را بر طرف نمایید.
    0
    Junior Member
    Closing routing group service due to an error.

Calling ReportFault on routing group {B847080F-5FEB-5AAF-855A-E87491385BE0} with FaultType 2 and ReasonCode 3. Error code: 0x00000000(ERROR_SUCCESS)
    Cause: This may indicate a problem with the routing group. Please examine the server event logs and traces to identify the cause.
    Resolution:
    Run the commandlet Get-CsPoolFabricState -RoutingGroup [ROUTING GROUP] and make sure quorum is achieved. If the Pool is running and the Front-End is just started, this is normal for some time. If the error persists while the Front-End is running, restart the server.

Request to sync data from backup store for routing group {B847080F-5FEB-5AAF-855A-E87491385BE0} was throttled due to pending requests.
    Cause: This can happen when a Pool is re-started, and should go away automatically.
    0
    Junior Member
    من دوتا FE دارم که یکی بدون مشکل و دومی دوتا خطای بالا را تو eventviewer دارند
    event id 32192 32179

چطور میتونم این سرور رو از مدار خارج کنم و central management رو منتقل کنم ؟!
    0
    Junior Member
    1- الانsql 2012 هست آخرین CU منظور شما هست یا ببرم رور SQL 2017?
    2- در کدام قسمت توپولوژی بروزرسانی وجود داره ؟
    0
    Junior Member
    البته مهندس مشکلی اصلی من این هست وقتی در موبایل یا PC مینویسم m.kazemi@mellatbroker.ir و در قسمت advanced ، username =mellatbrk\m.kazemi بهم پیغام میده آدرس صحیح نیست
    2
    Administrator
    1- الانsql 2012 هست آخرین CU منظور شما هست یا ببرم رور SQL 2017?
    2- در کدام قسمت توپولوژی بروزرسانی وجود داره ؟
    در topology Builder در منوی Action گزینه Install and update Database را انتخاب نموده و Wizard را دنبال نمایید.
    2
    Administrator
    البته مهندس مشکلی اصلی من این هست وقتی در موبایل یا PC مینویسم m.kazemi@mellatbroker.ir و در قسمت advanced ، username =mellatbrk\m.kazemi بهم پیغام میده آدرس صحیح نیست
    اول از همه مطمئن باشید که سرویس های سرور FrontEnd در وضعیت استارت باشند.
    پس از آن از سمت کلاینت به سرور اگر محدودیت ارتباط وجود دارد رفع کنید. سپس ارتباط DNS را بررسی نمایید.
    و در آخر اگر ارتباط برقرار نشد، Log را بر روی کلاینت فعال کنید و بررسی نمایید.
    در صورت عدم رفع مشکل از نسخه کلاینت Screen Shot بگیرید تا پیغام خطا بهتر دیده شود.
    2
    Administrator
    من دوتا FE دارم که یکی بدون مشکل و دومی دوتا خطای بالا را تو eventviewer دارند
    event id 32192 32179

چطور میتونم این سرور رو از مدار خارج کنم و central management رو منتقل کنم ؟!
    سرور Front End را از توپولوژی پاک کنید و سپس مجدد پاپلیش کنید.
    سرویس های Frontend اول را یک بار ریست کنید
    2
    Administrator
    Closing routing group service due to an error.

Calling ReportFault on routing group {B847080F-5FEB-5AAF-855A-E87491385BE0} with FaultType 2 and ReasonCode 3. Error code: 0x00000000(ERROR_SUCCESS)
    Cause: This may indicate a problem with the routing group. Please examine the server event logs and traces to identify the cause.
    Resolution:
    Run the commandlet Get-CsPoolFabricState -RoutingGroup [ROUTING GROUP] and make sure quorum is achieved. If the Pool is running and the Front-End is just started, this is normal for some time. If the error persists while the Front-End is running, restart the server.

Request to sync data from backup store for routing group {B847080F-5FEB-5AAF-855A-E87491385BE0} was throttled due to pending requests.
    Cause: This can happen when a Pool is re-started, and should go away automatically.
    کدام Update را بر روی این سرور نصب کردید؟؟
صفحه 2 از 3 اولین 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 24

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •