ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    0
    Junior Member

مشکل در تماس های خروجی از پورت fxo گیتوی hx411

سلام

من یک گیتوی HX44 تهیه کردم و با سرو الستیکس ترانک کردم. تماس های ورودی بدون مشکل به IVR وصل میشوند و کاربران بدون مشکل میتونند به داخلی ها وصل شوند. داخلی ها از طریق سافت فن به الستیکس وصل می شوند.

مشکل من اینکه وقتی از یک داخلی 9 رو به همراه یک شماره خارجی (مثلا شماره موبایل خودم) در سافت فن (مثلا Zoiper) وارد می کنم وcall می کنم به جای اینکه گیتوی خودش روی پورت FXO شماره گیری کنه hook رو باز می کنه و من صدای آزاد شدن خط رو می شنوم و باید خودم دوباره شماره گیری کنم. یعنی اگه فقط 91 را هم بگیرم خط FXO آزاد میشه و باید خودم شماره گیری کنم. به نظر شما مشکل از کجاست؟ چرا نمیتونه Dial-Out کنه؟

لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    0
    Junior Member
    سلام وقت بخیر )
    مشکل شما در روت خروجی الستیکس می باشد، شما باید Perifix = 9 قرار داده و دربخش Call= . قرار دهید درست می شود
    0
    Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط shetabrayan نمایش پست ها
    سلام

من یک گیتوی HX44 تهیه کردم و با سرو الستیکس ترانک کردم. تماس های ورودی بدون مشکل به IVR وصل میشوند و کاربران بدون مشکل میتونند به داخلی ها وصل شوند. داخلی ها از طریق سافت فن به الستیکس وصل می شوند.

مشکل من اینکه وقتی از یک داخلی 9 رو به همراه یک شماره خارجی (مثلا شماره موبایل خودم) در سافت فن (مثلا Zoiper) وارد می کنم وcall می کنم به جای اینکه گیتوی خودش روی پورت FXO شماره گیری کنه hook رو باز می کنه و من صدای آزاد شدن خط رو می شنوم و باید خودم دوباره شماره گیری کنم. یعنی اگه فقط 91 را هم بگیرم خط FXO آزاد میشه و باید خودم شماره گیری کنم. به نظر شما مشکل از کجاست؟ چرا نمیتونه Dial-Out کنه؟

لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    لطفا تنظیمات مربوط به FXO، Routing table و SIP روی گیتوی به همراه تنظیماتتون روی Trunk و Outbound route روی الستیکس رو اینجا قرار دهید تا بهتر راهنماییتون کنم.
    0
    Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط shetabrayan نمایش پست ها
    سلام

لطفا راهنمایی کنید
    ممنون
    لطفا تنظیمات مربوط به FXO، Routing table و SIP روی گیتوی به همراه تنظیماتتون روی Trunk و Outbound route روی الستیکس رو اینجا قرار دهید تا بهتر راهنماییتون کنم.
  5. 02-28-2022, 10:03 PM
    merisaa

Banned

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •