ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 اولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12
    0
    Member
    سلام
    شما باید ابتدا در الستیکس ترانک بین گیتوی و الستیکس رو تعریف کنید. سپس در قسمت OUtbound route باید در فیلد Match Pattern نوشته شود: .8X (نباید هیچ چیزی در قسمت Prefix تعریف شود). بعد از این نیز در فیلد مربوط به ترانک، ترانک موردنظر با گیتوی را انتخاب کنید.
    با اینکار شما وقتی شماره گیری می کنید: 888582443، الستیکس عدد 8 اول را برنمی دارد و دقیقا همین شماره 888582443 را به سمت گیتوی ارسال می کند. حال گیتوی با توجه به روت IP 8X REMOVE 1، 8 اول شماره شما را برداشته و سپس بر اساس روت خط دوم، شماره ی 88582443 را به سمت FXO 2 منتقل می کند.

اگر شما می خواهید هم عدد 8 و هم عدد 9 را در Outbound Route روی الستیکس استفاده کنید، باید در همان Outbound Route ای که .8X را تعریف کرده اید، مجددا .9X را نیز تعریف کنید. برای Outbound Route مربوط به .9X هم گیتوی از همان دو خط اول Route شما استفاده می کند.
    0
    Junior Member
    با سلام مجدد و تشکر از پاسخگویی شما،
    تمام این کار خارو من انجام دادم اما مشل کمامان پا برجاس
    مشکل1: اینه که من با اینکه هم تو الستکس گفتم خط اول چی باشه و هم تو روت گیت وی گفتم که لاین 2 خط خروجی اول باشه اما باز همون خط 1 fxo رو به عوان خط خروجی در نظر میگیره.
    مشکل2: الان با این کار با 8 تماس خروجی میشه گرفت اما 2تا 8 رو از اول شماره کم میکنه. یعنی اگر یه دونه 8 باشه کم میکنه و اگر شماره ای باشه که خودش هم اول یه 8 دیگه باشه اون 8 رو هم کم میکنه.
    نمیدونم اشکال از کجاست

صفحه 2 از 2 اولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 از مجموع 12

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •