ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    0
    Junior Member

حل مشکل آپدیت و رجیستر نشدن تلفن های Cisco 79xx در Call manager

در بعضی از موارد که گوشی ها در call manager عموما cucm رجیستر نمی شوند یا فایل های frimware را دریافت نمی کنند مشکل از اختلاف ورژن بین frimware گوشی و frimware موجود در call manager است که frimware گوشی چند ورژن پایین تر از frimware موجو است در این حالت گوشی را برای استفاده اول ابتدا از طریق tftp server اپدیت کنیم و بعد گوشی را به call manager متصل کنیم.
    0
    Junior Member
    من از 7960 ها استفاده می کنم فریم ور جدیدش رو گرفتم و ریختم رو لوکال جواب می داد اما حالا که رو سرور راه دور ریختم همه چیش رو درست کرده اما تلفن کامل ریجیستر نمی شه رو سرور و کنار عکس تلفن یه ضربدر خورده و وقتی می خوای ب تلفن هم تماس بگیری پیغام calling (out INV) می ده
    مشکل از کجاست ؟
    0
    Junior Member
    این مشکل من هنوز پابرجاست
    آیا امکان راهنمایی ندارید ؟
    رو لوکال سرور درست هست و جواب می ده
    اما همون تلفن رو به سرور راه دور که متصل می کنم جواب نمی ده
    nat رو هم فعال کردم اما کاری از پیش نبرد
    0
    Junior Member
    با سلام
    با توجه به سیاست های شرکت سیسکو و مسائل امنیتی، رجیستر کردن تلفن های سیسکو از طریق بستر اینترنت و بر روی سرور ریموت نسبت به تلفن های دیگر پیچیده تر میباشد. به همین دلیل برای رجیستر کردن تلفن های سیسکو بر روی سرور ریموت، بهترین کار استفاده از site-to-site VPN میباشد. شما میتوانید بین دو سایت خود ارتباط VPN برقرار کرده و پس از اطمینان از دسترسی تلفن به سرور اقدام به رجیستر کردن تلفن به صورت دستی نمایید. در این حالت نیازی به فعال کردن NAT نمیباشد.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •