ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: Avantfax

Hybrid View

0
    Junior Member

Avantfax

سلام. دوستان ما قبل از آوانت فکس، از هایلافکس خود الستیکس استفاده می کردیم.اما چون امکان جداسازی دسترسی کاربران به فکس های خودشون نبود رو آوردیم به آوانت فکس. حالا آوانت فکس نصب شد، اما فکسهای قبلی ما که تو هایلافکس دریافت کرده بودیم وارد آوانت فکس نشده و فکس های جدید هم وارد نمی شه. کسی برخورده به این موضوع؟
    1
    Adminstrator
    فکس های قبلی که منتقل نخواهند شد اما فکس هایی که پس از نصب AvantFAX دریافت می نمایید در پنل AvantFAX باید قابل مشاهده باشند.
    0
    Junior Member
    البته فکس های قبلی هم منتقل خواهند شد! منتها من واقعا متعجبم از دوستانی که تو سایر فرومها خیلی مطمئن اطلاعات غلط پست می کنن!
    0
    Junior Member
    سلام
    منم می خوام فکس های قبلیم بیاد تو پنل آوانت فکس
    پرسیدم گفتن خیلی دردسر داره
    voiper عزیز میشه اگه میدونین به منم کمک کنین مشکلم حل شه
    فکر میکنم کار ساده ای باشه
    0
    Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba نمایش پست ها
    سلام
    منم می خوام فکس های قبلیم بیاد تو پنل آوانت فکس
    پرسیدم گفتن خیلی دردسر داره
    voiper عزیز میشه اگه میدونین به منم کمک کنین مشکلم حل شه
    فکر میکنم کار ساده ای باشه
    کد:
    ln -s /var/www/avantfax/includes/faxrcvd.php /var/spool/hylafax/bin/faxrcvd.php ln -s /var/www/avantfax/includes/dynconf.php /var/spool/hylafax/bin/dynconf.php ln -s /var/www/avantfax/includes/notify.php /var/spool/hylafax/bin/notify.php cd /var/spool/hylafax; for i in `ls recvq/*`; do bin/faxrcvd.php $i <YOUR MODEM>; done cd /var/spool/hylafax; for i in `ls doneq/q*`; do bin/notify.php $i done :30; done
    0
    Junior Member
    دوست عزیزم از پاسخت واقعا متشکرم
    ۳ دستور اول که گفتی رو میدونستم ولی اونها که برای وارد کردن فکس های قبلی نیستن
    اینها رو برای فکس های ورودی استفاده کردم
    ولی ۲ دستور پایین تر رو استفاده نکردم
    یعنی با دو دستور پایین فکسهای قبلیم که تو پنل الستیکس هستن میان تو آوانت فکس؟؟!!

cd /var/spool/hylafax; for i in `ls recvq/*`; do bin/faxrcvd.php $i <YOUR MODEM>; done
    cd /var/spool/hylafax; for i in `ls doneq/q*`; do bin/notify.php $i done :30; done
    1
    Adminstrator
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba نمایش پست ها
    دوست عزیزم از پاسخت واقعا متشکرم
    ۳ دستور اول که گفتی رو میدونستم ولی اونها که برای وارد کردن فکس های قبلی نیستن
    اینها رو برای فکس های ورودی استفاده کردم
    ولی ۲ دستور پایین تر رو استفاده نکردم
    یعنی با دو دستور پایین فکسهای قبلیم که تو پنل الستیکس هستن میان تو آوانت فکس؟؟!!

cd /var/spool/hylafax; for i in `ls recvq/*`; do bin/faxrcvd.php $i <YOUR MODEM>; done
    cd /var/spool/hylafax; for i in `ls doneq/q*`; do bin/notify.php $i done :30; done
    همانطوری که قبلاً اشاره کردم فکس ها از ماژول FAX Viewer در Elastix به Avant FAX منتقل نمی شوند!
    در رابطه با فرامین مطرح شده باید عرض کنم که ۳ خط اول برای آن است که فکس های جدید دریافتی و گزارشات فکس های ارسالی به پنل AvantFAX بیایند.
    دو خط بعد عمل انتقال انجام نمی دهد!!! بلکه فکس هایی که روی سیستم هست را مجدد به اسکریپت دریافت فکس می فرستد تا به عنوان فکس دریافتی جدید در نظر گرفته شوند و با توجه به اینکه فکس های دریافتی جدید وارد پنل AvantFAX می شوند، در این پنل قابل مشاهده خواهند بود.
    انتقال در دنیای IT معنی و مفهوم دارد. صرف دیدن یک چیز در جای دیگر به معنای انتقال نیست.
    در اجرای این فرامین حتی مودم باید دستی ست شود مابقی پارامترها مثل Caller ID، تاریخ و زمان و ... که دیگه هیچی.
    0
    Junior Member
    3 دستور اول کار انتقال رو انجام نمی دن، اما لازمه 2 دستور آخری هستن
    به حول و قوه الهی میان!
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •