ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 3 اولین 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22
    1
    Adminstrator
    این مشکل به کلاینت (گوشی) مربوط است. چرا که وقتی کانکشن VPN متصل می شود Default GW گوشی به طور خودکار آدرس VPN سرور خواهد شد و درخواست های خود را به آن آدرس می دهد. اگر کلاینت یک کامپیوتر بود می شد با تدابیری و تنظیم route table مانع از به وجود آمدن این مسئله شد اما در گوشی امکانات پیشرفته ای برای شبکه در دسترس نیست.
    لذا یک راه حل جایگزین این است که شما به کلاینت ها از طریق VPN سرویس اینترنت را هم بدهید.
    1
    Junior Member

اینترنت گوشی

مهندس صالح عزیز سلام و ممنون از پاسخ شما آیا میشود اینترنت گوشی را در حین اتصال با vpn نیز تأمین کرد مثل همیشه که لطف دارین یه مقدار بیشتر توضیح بدین تا از دانسته های شما استفاده کنیم
    بازم از لطف های بیکران شما ممنون هستم جون همیشه و همه آدم ها مثل شما نیستندکه اطلاعاتشون را در اختیار دیگران قرار دهند باز هم از محبت های سرکار متشکر
    شباهنگ الماسی
    1
    Junior Member
    در ضمن مهندس نرم افزار برای رکورد تماس های om را معرفی کنید ممنون هستم
    1
    Junior Member

ارسال فکس از طریق om

مهندس یه سوال دیگه آیا میشود از طریق om فکس ارسال کرد یا خیر؟
    1
    Adminstrator
    مرکز OM به تنهایی امکان ارسال و دریافت فکس به شکل نرم افزاری را ندارد اما در صورتی که دستگاه فکس سخت افزاری در اختیار دارید و قصد ارسال و دریافت فکس از طریق آن را دارید، می تواند دستگاه فکس خود را به پورت FXS دستگاه OM یا یک ATA متصل نمایید. در صورتی که از فکس سرورهای مبتنی بر VoIP تحت پروتکل SIP استفاده می نمایید و قصد ارسال و دریافت فکس از طریق آن را دارید، می توانید فکس سرور خود را از طریق یک Trunk با مرکز OM مرتبط سازید.
    در رابطه با ضبط مکالمات و Voicemail دستگاه OM نیازمند یک نرم افزار کمکی است که باید بر روی یک سیستم مبتنی بر ویندوز اجرا شود. راهنمای مربوطه را می توانید از لینک زیر دریافت نمایید.
    http://voipshop.ir/forum/threads/570...D9%87-OMrecord
    برای حل مشکل قطع شدن اینترنت گوشی همانطور که عرض کردم راهکار ابتدایی ارائه اینترنت از طریق VPN است. به طوری که شما در VPN سرور (میکروتیک) خود یک رول NAT می نویسید که در خواست های کلاینت های VPN را masquerade کند. در این صورت کلاینت ها (موبایل) از اینترنت سرور VPN استفاده خواهند کرد.
    1
    Junior Member

مشکل vpn

با سلام و تبریک مجدد سال نو به شما استاد عزیز
    مهندس عزیز مشکل vpn و اینترنت را حل کردم ، فقط مشکلی پیش آمده که این سرویس رو برای ارتباط بین دو کشور استرالیا و ایران را راه اندازی کردم ولی وقتی با vpn وصل میشن در روتر میکروتیک می بینیم که vpn فعال شده ولی برنامه در گوشی موبایل که در استرالیا هستش رجیستر نمیشه و ارور 408 میده آیا راهکاری برای ارتباط و رجیستر کردن نرم افزار وجود دارد یا خیر
    ممنون از لطف شما
    ویرایش توسط shabahang : 04-02-2014 در ساعت 02:26 PM
    1
    Adminstrator
    خطای شماره ۴۰۸ به دلیل time out شدن ارتباط کلاینت با سرور رخ می دهد. به بیان ساده تر کلاینت شما نمی تواند با سرور ارتباط برقرار نماید. پیشنهاد می کنم مادامی که کلاینت شما از طریق VPN متصل است، از روی میکروتیک آی پی وی را پینگ کنید و از برقرار بودن ارتباط اطمینان حاصل نمایید.
    1
    Junior Member

سالم بودن ارتباط

مهندس عزیز سلام
    پینگ برقرار است ولی برنامه ها نمی توانند رجیستر شوند البته اینکه این فقط در صورتی اتفاق می افتد که از خارج از کشور وصل میشوند در صورتیکه از داخل کشور تست کردم اینطور نیست
    1
    Adminstrator
    اگر پینگ جواب می دهد یعنی ارتباط کلاینت برقرار است اما این که چرا ترافیک Application رد و بدل نمی شود می تواند چند احتمال داشته باشد.
    ممکن است تاخیر در ارتباط کلاینت شما به اندازه ای زیاد است که Application آن را timed out در نظر گرفته و ارتباط را قطع می داند.
    ممکن است رول یا پالیسی اشتباهی در سیستم شما وجود دارد که سبب بروز اختلال می شود.
    1
    Junior Member

وصل نشدن

مهندس از داخل ایران بدون مشکل کار میکنه ولی از بیرون از ایران این مشکل به وجود می آید
صفحه 2 از 3 اولین 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 22

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •