ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 22
    0
    Junior Member

تنظیمات om4 برای دسترسی از طریق اینترنت

تنظیمات om4 برای دسترسی از طریق اینترنت به چه صورت است و تنظیماتی که در مودم باید اعمال کنیم
    در قسمت پورت فورواردینگ چه پورت هایی را باید اضافه کنیم؟
    ممنون
    1
    Adminstrator
    چه دسترسی از بیرون می خواهید به OM داشته باشید؟
    اگر دسترسی به پنل مدیریت نیاز دارید پورت ۸۰ را فوروارد نمایید.
    اگر دسترسی جهت رجیستر کردن کلاینت و تماس نیاز دارید، پیشنهاد می کنم IP دستگاه OM را در بخش DMZ مودم خود وارد نمایید. البته به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است ترافیک VoIP توسط ISP شما فیلتر شده باشد.
    علاوه بر پورت فورواردینگ شما باید IP ولید خود را به OM معرفی کنید. در صورتی که IP Valid شما ثابت نیست می توانید از STUN Server استفاده کنید.
    1
    Junior Member

دسترسی به om4 از اینترنت

با سلام واحترام
    من میخوام تنظیمات روترمیکروتیک رو برای انجام vpn بدونم و دوم اینکه مثلا" بعضی وقتها وقتی چند بار از نرم افزار 3cx تماس برقرار میشود دستکاه قاطی میکنه و دیگه تا چند دقیقه وصل نمیشه و بوق مشغولی میزنه این مشکلات به چه صورت حل میشه
    ممنون از راهنمایی های کامل شما
    همین جا هم لازمه که از مهندس صالح تشکر کنم که باتمام گرفتاری هایی که دارن همیشه به اینجانب پاسخگو بودن و من را راهنمایی کردن
    1
    Junior Member
    مهندس عزیز من به دلیل اینکه از پورت فوروادینگ برای استفاده از سرورهام و بعضی از نرم افزارها استفاده میکنم برام مقدور نیست از dmz استفاده کنم .
    1
    Adminstrator
    برای برقراری تانلینگ در روتربوردهای میکروتیک پروتکل های مختلفی وجود دارد. برای پروتکل هایی مثل PPTP یا L2TP یک سمت سرور می شود و سمت دیگر کلاینت. کلاینت شما حتی می تواند غیر میکروتیک باشد مثلاً کانکشن VPN موبایل یا لپ تاپ و ...
    شما ۲ کار می توانید انجام دهید.
    ۱- آی پی OM را در DMZ قرار دهید و برای سایر سرویسهاتون از Portforwarding استفاده نمایید
    ۲- پورت هایی که OM از آنها استفاده می کند شامل 5060 UDP و پورت های Media را به سمت آدرس OM فوروارد نمایید.
    1
    Junior Member

تنظیمات میکروتیک

مهندس صالح سلام
    من تنظیمات میکروتیک را به صورت ساده و روان از شما میخوام که بشه با اون از بیرون با om ارتباط برقرار کرد ممنون میشم اگر شفاف راهنمایی بفرمائید
    الماسی
    1
    Adminstrator
    دقیقاً با میکروتیک چه کاری می خواهید انجام دهید؟
    1
    Junior Member

نقش میکروتیک

سلام
    من میخوام نقش وی پی ان سرور رو ایفا بکنه
    ممنون
    1
    Adminstrator
    به طور کلی در اولین قدم شما باید به میکروتیک خود یک IP در رنج شبکه خود بدهید.
    سپس با استفاده از نرم افزار Winbox از منوی سمت چپ گزینه PPP را انتخاب نمایید.
    از بالای پنجره باز شده گزینه PPTP را انتخاب کنید و تیک enable آن را فعال نمایید.
    از تب Profiles پروفایلی که PPTP شما از آن استفاده می کرد را انتخاب کنید و برای Local Address یک آدرس IP دلخواه به جر رنج شبکه داخلی خود وارد نمایید.
    در تب Users یک کاربر جدید ایجاد نمایید. نام کاربری و رمز عبور را به دلخواه وارد نمایید. در فیلد Remote Address یک آدرس دلخواه در رنج Local Address وارد نمایید.
    اکنون شما می توانید با ساختن یک کانکشن در کلاینت خود به VPN Server خود متصل شوید. توجه داشته باشد که Default Gateway دستگاه OM خود را آدرس IP میکروتیک ست کنید و همچنین بر روی مودم خود برای استفاده از PPTP پورت 1723 را به سمت میکروتیک فوروارد نمایید.
    1
    Junior Member
    سلام
    باتشکر از شما مهندس صالح عزیز البته من در جایگاهی نیستم که به گفته های شما ایراد بگیرم ولی این کاری که شما می فرمائید یه ایراد کوچولو داره اونم اینه که وقتی از طریق وی پی ان وصل میشیم به دستگاه om اینترنت از گوشی قطع می شود و مثلا" تمام سرویس ها نیز به کلی قطع میگردد و فقط اتصال به om کار میکند . مهندس عزیز این را چه کنیم؟
    بازم از شما تشکر میکنم و ارادتمند شما هستم
    شباهنگ الماسی
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 22

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •