ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    0
    Junior Member

Question پاسخ دادن تماس توسط gatewat به جای داخلی پاناسونیک

سلام ، من FXO گیت وی MX8 رو به پاناسونیک وصل کردم و میتونم بین پاناسونیک و الستیکس داخلی ها رو بگیرم ، تنها مشکلی که دارم این هست که زمانی که Follow Me تعریف میکنم در الستیکس ، و خود داخلی الستیکس و یک داخلی پاناسونیک رو در این لیست میزارم کلاینت Elastix زنگ نمیخوره و فقط داخلی پاناسونیک زنگ میخوره (مدل Follow Me هم RingAll هست) این طور به نظر میاد که گیت وی تماس رو از الستیکس تحویل گرفته و جواب داده و حالا خودش داره داخلی پاناسونیک رو میگیره .
    ممنون میشم اگه کسی بتونه بهم بگه چیکار کنم که گیتوی تماس رو تحویل نگیره قبل از اینکه داخلی پاناسونیک رو یکی جواب بده .
    0
    Super Moderator
    در اين ارتباط چون استراتژی رو ringall گذاشتين اين اتفاق ميفته و کاريش نمیشه کرد چون گيت وی تماس رو پاسخ ميده مگر اينکه استراتژی رو عوض کنين و اينکه مثلا تعريف کنين که خود داخلی اول 3 تا زنگ بخوره اگه جواب نداد داخليش رو پاناسونيک زنگ بخوره
    0
    Junior Member
    خوب من میخام ببینم راهی هست که گیت وی پاسخ نده ِ اینی که گفتم یه نمونه بود ِ این قضیه رو میشه یه جوری حل کرد !؟
    0
    Junior Member
    گیت وی جواب نمیده در واقع به پورت o وصل میشه ولی الستیکس فکر میکنه که تماس answer شده
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •