ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

Hybrid View

0
    Junior Member

مشکل در کلاینت ها

سلام. من کارت OpenVox A810E رو خریداری کرد و با Asterisk , Free PBX نصب کردم روی یک سرور دو هسته ای. کارت اکو کنسلر ندارد . من به صورت دستی یک اکو کنسلر نرم افزاری به نام Oslec برای تمام کانال ها نصب کردم.
    کلاینت ها از سافت فون eyeBeam استفاده می کنند. کلاینت ها فوق العاده رایانه های ضیعیفی دارن. مثلن یکی از کارت گرافیک 64 مگ استفاده می کنه. سی پی یو های Celeron . مشکل اینجاست که روی هر کلاینت یک مشکلی هست. مثلن یکی می گه نویز داره. یکی می گه صدا ضعیف می ره
    اما مشکل عجیب روی یکی از دستگاه ها این است که هر 3 دقیقه یکبار صدا به مدت 1 ثانیه قطع می شود و بعد وصل می شود . به نظر شما مشکل از کجا هست ؟
    شبکه هم بر روی یک مودم ای دی اس ال کار می کنه . یک مودم معمولی دستگاه ها رو به سرور وصل می کنه ... از همین شبکه برای اینترنت هم استفاده می شود.
    لطفا کمک کنین ... مشکل از تنظیمات سرور هست یا کارت یا کلاینت ها ؟
    0
    Super Moderator
    از کدک g729 استفاده کنیند
    رو استریسک این کدک رو نصب کنین
    دقت کنین که داخلی هاتون هم حتما از این کدک استفاده کنن
    0
    Junior Member
    سلام. آیا این کدک باید نصب شود ؟ چون در ماژول FreePBX در قسمت تنظیمات SIP من یعنی کدک رو بر روی aLaw گزاشتم ... یعنی g729 بهتر از aLaw هست ؟
    از طرفی آیا باید این کدک رو جداگانه نصب کنم ؟ می شه جداگانه راهنمایی کنید ؟
    ممنون
    0
    Super Moderator
    این کدک علاوه بر کیفیت خوب پهنای باند کمی میخواد
    به همین دلیل برای این چنین ارتباطاتی بر بستر اینترنت از این کدک استفتاده کنیم بهتره
    بله این کدک رو باید دانلود کنین با توجه به cpu و معماری سیستم عاملتون از لینک زیر :
    http://asterisk.hosting.lv/
    1
    Junior Member
    و اینکه از هر کدکی که استفاده میکنم در الستیکس تماس هام بعد از 5 یا 10 یا 30 ثانیه قطع میشن نمیدم چه باید بکنم لطفا" راهنمایی بفرمائید ممنون
    1
    Junior Member
    مهندس نوید سلام
    متأسفانه این کدک هستش در لیست ولی به درستی کار نمیکند و این ارور هستش

Settings in /etc/asterisk/sip_nat.conf may override these. Those settings should be removed.
    Settings in /etc/asterisk/sip_general_custom.conf may override these. Those settings should be removed.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •