ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
    0
    Junior Member

فروارد کردن تماسها بعد از 3 زنگ از fxo به fxs

با سلام خدمت اساتید محترم به ویژه سرکار خانم وحید
    دوتا سئوال دارم در مورد om4 ip-pbx
    1- چطور میتونم fxo را بعد از 3زنگ بدون پاسخ فروارد کنم روی پورت fxs که به یک تلفن آنالوگ وصل است؟
    2- چطور میتونم کلاً پیامهایی که به صورت خودکار از pbx پخش میشه رو حذف یا دیسیبل کنم؟

با تشکر
    ...فرازی
    0
    Super Moderator
    سلام
    برای مورد 1 - مثلا fxo رو گذاشتیم رو یه داخلی ip . حالا باید در تنظیمات اون داخلی باید Forwarding numberرو روی گزینه ی forwarding unanswered calls to another number بگذارید و در کادر پایین هم شماره داخلی FXS رو که پیش فرض ۲۰۰ هست بنویسین
    حالا در تب basic وارد auto attendant بشین و در قسمت Operator بخش Ring the phone تعداد زنگ ها رو مشخص کنین . شماباید ۳ رو انتخاب کنین

برای مورد دوم - ببینین این صداها در سیستم عامل این سانترال ذخیره شدن. برای پاک کردنشون باید به این سانترال telnet کنین و بعد کل پوشه ی صداها رو پاک کنین.

موفق باشید
    0
    Junior Member
    باز هم سلام خدمت شما استاد محترم
    واقعاً از راهنمایی شما سپاسگزارم خیلی به من کمک کردید مثل همیشه. فقط من سعی کردم با telnet وصل بشم به سیستم عامل سانترال ولی از من User و Pass را قبول نمیکنه، این در حالیه که به راحتی از طریق کنترل پنل وب بیس وصل میشم و تنظیمات رو انجام میدم. این امکان وجود داره که شرکت بدون دادن پسورد root سیستم عامل، دستگاه را به من فروخته باشه؟
    ممنون از پاسخ و وقتی که گذاشتید
    ...فرازی
    0
    Super Moderator
    می تونین برای دسترسی به این قسمت با بخش فنی تماس بگیرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •