ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: سرور فکس

2
    Junior Member

سرور فکس

سلام خسته نباشید.
    با تشکر از راهنمایی های خوبتون . من می خواستم بدونم اگر برای دفترم voip راه اندازی کنم، برای فکس هم باید یک سرور جداگانه داشته باشم یا نه روی همون الستیکس هم میشه فکس داشته باشم. ولی یکی از دوستام می گفت هر 2 امگانش است. اگر هردو امکنش است که راه اندازی بشه ، پس فرقشون چیه؟ یعنی نمی دونم روی همون الستیکسم فکس راه ندازی کنم یا یک سرور جداگانه داشته باشم؟ میشه راهنماییم کنید؟ با تشکر
    0
    Super Moderator
    سلام
    شما روی الستیکس هم میتونین فکس رو راه اندازی کنین
    البته سرورفکس قویتری هم هست که اون هم روی الستیکس کانفیگ میشه به نام Avantfax
    2
    Junior Member
    سلام. با تشکر. اگر بخواهم روی الستیکس فکس داشته باشم باید حتما" دستگاه فکس هم داشته باشم؟ یا نه. میشه بدون دستگاه فکس هم فکس ارسال و دریافت کرد؟ اگر میشه، چه جوریه؟ نرم افزار خاصی می خواهد یا نه؟
    0
    Junior Member
    سلام. با تشکر ازهمکار گزامی m.vahid
    نریمان عزیز شما با راه اندازی VOIP بدون دستگاه فکس می توانید به صورت نرم افزاری فکس ارسال و دریافت نمایید. منظور از سرور فکس همان الستیکس است ، ولی برای سازمان هایی پیشنهاد می دهیم که حجم ارسال و دریافت فکسشون زیاد باشه. لزوما" با راه اندازی VOIP نیازی به فکس سرور نیست و با انجام تنظیمات (فکس مجازی در الستیکس) شما میتوانید فکس هم داشته باشید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •