ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
    0
    Member

ارتباط دو سانترال پاناسونیک

سلام من یه سوال داشتم
    یک سانترال پاناسونیک در تهران و یک سانترال پاناسونیک در مشهد داریم میخوایم علاوه برارتباط داخلیهای دو طرف با همدیگه هر شهر بتونه از خط شهری طرف مقابل هم استفاده بکنه
    تعداد کاربرا توی تهران 20 و تعداد خط شهری 4تا هست همچنین توی مشهد تعداد کاربران 7 و تعداد خط شهری 2تا هست هر دو طرف هم اینترنت 512 دارن
    لطفا به من بگید برای انجام این پروژه به چه تجهیزاتی نیاز دارم ممنون
    0
    Super Moderator
    سلام
    شما میتونید از گیت وی استفاده کنید
    یه گیت وی برای تهران و یکی برای مشهد
    1
    Member
    شما می تونید یکی از سمت ها رو به عنوان مبدا و سمت دیگر رو به عنوان مقصد در نظر بگیرید . فرقی نمی کنه کدوم طرف مبدا باشه
    بعد باید بدونید که حدکثر تماس همزمان بین مبدا و مقصد چند خواهد بود من فکر می کنم برای پروژه شما نهایتا 2 تماس همزمان خواهد بود . خوب پس لازمه تا یک گیتوی دوپورت fxo برای مبدا بخرید و یک دو پورت fxs برای مقصد . در مبدا از روی پورت های داخلی پاناسونیک به پورتهای fxo گیتوی کابل تلفن می زنید .
    در مقصد هم به همین ترتیب از پورتهای fxs به پورت های داخلی پاناسونیک کابل تلفن می زنید و گیتوی ها رو کانفیگ می کنید . برای کانفیگ گیتوی ها من روی همین فوروم دیدم که برای گیتوی های نیوراک فایل تنظیمات گذاشته شده .
    0
    Junior Member
    سلام
    احتیاج به هیچ دستگاه خارجی نیست
    من 8 تا سنترال رو بین ایران و دبی راه انداختم و همه بین همدیگه میتونن داخلی زنگ بزنن و 040 رو اگه از سمت دبی بگیرن خطوط شهری سنترال آزاد میشه و به هر جایی روی موبایل و خط شهری زنگ میزنن
    و 020 از سمت ایران رو اگه بزنن خط ایرانآزاد میشه-فرواردینگ روی موبایل و همه چیز رو داریم روش
    زنگ بزنید تا براتون راه اندازی کنیم
    09121221229 محمد رضا
    00971508836060 بهنام
    1
    Adminstrator
    میشه بفرمایید مدل سانترالایی که این کار را با آنها انجام دادید چیست؟ و اگر IP ساپورت نبود چیکار می کنید؟
    میشه هزینه های لایسنس را بفرمایید؟
    میشه پهنای باند مصرفی را برای هر تماس بفرمایید؟
    میشه بفرمایید اگر من بخواهم تعدادی IP Phone با برند دلخواهم تو کجموعه استفاده کنم باید چیکار کنم؟
    سانترال های پاناسونیک کلاً چند feature امنیتی دارند؟
    0
    Junior Member
    سلام
    همونجور که بهنام گفتند
    مدل سانترال TDE,TDA,NCP استفاده شده
    اگر سانترال به غیر این مدل ها دارید یا باید با این مدل TDE و NCP تغویض بشه و یا از روش های دیگه که دوستان گفتند استافده مکنید
    در صورتی که سانترال شما TDA باشه باید به TDE تبدیل بشه که با تعویض کارت CPU این اتفاق می افته
    و هم چنین نیاز به یک DSP هست که حد اقل به شما 4 ترانک و 8 لایسنس Panaosnic IP Phone میده
    پهنای باند مصرفی بستگی به تنظیمات شما داره که میشه از حدود 14 kbit/s تا حدود 80kbit/s تنظیم کرد
    برای این که بتوانید از IP phone های برند های مختلف استافده کنید نیاز است لاسنس های SIP تهیه کنید و در این صورت هر دستگاه و یا نرم افزاری که SIP را پشتیبانی بکنه می توانید استافده کنید
    در مورد هزینه های لاینسن توی اینترنت سرچ کنید حدود هزینه دلاری پیدا می کند
    اگر مورد خواصی هایت پیغم خصوصی بدهید
    در مورد فیچر های پاناسونیک در اینترنت می توانید پیدا کنید
    موفق باشید
    1
    Adminstrator
    یک راهکار مناسب راهکاری است که با حداقل تغییرات و حداقل هزینه بتواند حداکثر نیازهای مشتری را برآورده نماید. تعویض یک مرکز بعضاً چند صد شماره ای حتی اگر ممکن باشد به معنای پاک کردن صورت مسئله است.
    نکته دیگر در رابطه با یک راهکار مناسب امکان گسترش پذیری آن است. راهکارهایی که محدود به DSP یا لایسنس هستند معمولاً امکان گسترش ندارند و به یک محدوده خاصی محدود می شوند.
    کدک هایی که در حوزه VoIP مورد استفاده قرار می گیرند در حالت SD از 20Kbps تا 82Kbps متفاوت هستند و حتی بعضی از Codecها نرخ متغیر پهنای باند را دارند.
    مراکز تلفن نرم افزاری برپایه Asterisk مانند Elastix دارای حداقل محدودیت ها و لایسنس هایی نظیر GPL هستند که سبب می شوند سایر راهکارها حرفی برای گفتن نداشته باشند.
    برای جمع بندی باید عرض کنم که شرکت پاناسونیک در حوزه VoIP جزء رده های اول نیست.
    0
    Junior Member

جواب سوال شما

سلام این شرکت پارس پرداز آماده جواب به سوالات شما می باشد.
    فروش انواع سانترال دست دوم
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •