ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13
    1
    Member

ارتباط پاناسونیک با الستیکس

دوستان
    من یدونه tde200 دارم که می خوام به الستیکسمون وصلش کنم .
    روش هم کارت pri دارم هم پورت fxs خالی دارم باید چی کار کنم ؟ کسی هست به من یه کم راهنمایی بده ؟
    4
    Administrator
    سلام
    اگه روی الستیکستون هم کارت داشته باشین میتونین مستقیما از پاناسونیک به الستیکس لینک بزنین
    وگرنه می تونین از گیت وی استفاده کنین
    0
    Junior Member
    لینک بین الستیکس و سانترال ؟؟
    روی الستیکس باید fxs باشه یا fxo ؟؟ واسه لینک ؟؟
    1
    Adminstrator
    نوع ترانک بین دو سیستم بستگی به شرایط دارد.
    به طور مثال اگر پیک تعداد مکالمات بین دو سیستم کم است، استفاده از یک لینک با ظرفیت بالا مانند E1 به صرفه نیست.
    اما اگر حجم مکالمات شما به اندازه ای است که استفاده از یک لینک با ظرفیت ۳۰ کانال مانند E1 به صرفه باشد، مسلماً استفاده از آن پیشنهاد می شود و برای آن کافیست یک کارت یا Gateway برای سرور elastix خود تهیه نمایید و با استفاده از یک کابل کراس آن را به کارت pri پاناسونیک متصل کنید. در مرحله بعد تنظیمات کارت ها و نوشتن روت ها باید انجام شود.
    0
    Junior Member
    سلام
    از SIP trunk و H323 trunk هم میشه استفاده کرد
    در صورتی که سانترال شما TDE , NCP باشد
    موفق باشید
    0
    Junior Member
    داخلی ها من روی الستیکس 201 هست به بالا و روی پاناسونیک از 101 تا 120 هستند
    حالا من از پورت های یک گیت وی نیوراک که 4 تا fxo داره زدم به داخلی های پاناسئنیک که خالی بودند حالا چجوری از روی پاناسونیک بگیرم 201 که داخلی ویپ روی الستیکس زنگ بوخوره؟

یک ترانکم بین الستیسک و گیت وی از نوع سیب زدم ولی وقتی از روی پاناسونیک شماره 201 را می گیرم هیچ اطلاقی نمیوفته و بعد از چند لحظه اشغال میزنه...!!! انگار که می خواد از خط های شهری به بیرون تماس بگیره به جای اینکه بره به سمت داخلی های الستیکس...

لطفا راهنمایی کنید
    0
    Super Moderator
    همونطور که در پست قبلیتون گفتم باید روت های گیت وی رو هم بنویسید
    0
    Junior Member
    آخه یک سوال پیش میاد و اون اینکه وقتی کاربر از روی پاناسونیک میگیره 201 در اون صورت 201 که جزو داخلی های پاناسونیک نیست ، پاناسونیک از کجا می فهمه که باید از طریق گیت وی به الستیکس وصل بشه و داخلرو روی الستیکس پدا کنه...!!!
    0
    Member
    سلام
    شما وقتی می خواهید بین پاناسونیک و گیتوی ارتباط برقرار کنید، از داخلی های پاناسونیک به پورت های FXO مربوط به گیتوی متصل می کنید. حال شما می توانید هر یک از پورت های FXO روی گیتوی را داخل الستیکس رجیستر کنید. با استفاده از این کار تماس های شما راحتتر از سمت سرور الستیکس به سمت پاناسونیک انتقال می یابد. بعد از انجام اینکار، می بایست یک Route به همراه Prefix در پاناسونیک نوشته شود مثلا: اینکه وقتی افراد روی پاناسونیک 2XX را میگیرند تماس به سمت آن پورت های JAC روی پاناسونیک که متصل به FXO روی گیتوی هست، انتقال پیدا کند. بعد از انجام این انتقال تماس از پاناسونیک به گیتوی، داخل گیتوی نیز یک Route نوشته می شود تا تماس به سمت الستیکس انتقال پیدا کند.
    برای تماس های در جهت برگشت نیز همین کار به صورت بلعکس انجام می شود.
    4
    Administrator
    همانطور که همکار گرامی خانم پاشایی فرمودند باید در پاناسونیک روت تعریف کنین
    یا اینکه اگه دسترسی به پاناسونیک ندارین تا روت توش تعریف کنین میتونین از داخلی های پاناسونیکتون شماره داخلی ای که به پورت fxo وصل هستن را شماره گیری کنین و بعد از اینکه بوق fxo گیت وی رو شنیدین داخلی روی الستیکس رو شماره گیری کنین
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 13

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •