ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 اولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 از مجموع 13
    0
    Junior Member

در خواست راهمایی ارتباط الستیکس با سانترال

سلام خدمت همه اساتید محترم
    من میخواهم یک الستیکس را توسط کارت e1 با سانترال پاناسونیک توسط کارت pri30 باهم ارتباط بدهم.از دوستان در خواست دارم در صورت داشتن اطلاعات در مورد طریقه تنظیمات مورد نیاز من را راهنمایی کنید و یا اگر منبعی در این رابطه دارید معرفی کنید.
    باتشکر
    1
    Adminstrator
    نقل قول نوشته اصلی توسط aghajani نمایش پست ها
    سلام خدمت همه اساتید محترم
    من میخواهم یک الستیکس را توسط کارت e1 با سانترال پاناسونیک توسط کارت pri30 باهم ارتباط بدهم.از دوستان در خواست دارم در صورت داشتن اطلاعات در مورد طریقه تنظیمات مورد نیاز من را راهنمایی کنید و یا اگر منبعی در این رابطه دارید معرفی کنید.
    باتشکر
    برای این کار کافیست یک کارت یا Gateway از نوع E1 برای Elastix تهیه و نصب نمایید و از طریق یک کابل آن را به پاناسونیک متصل نمایید.
    پس از آن با تعریف روت می توانید تماس ها را بین دو سیستم برقرار نمایید.
    0
    Junior Member
    با سلام خدمت دوست عزیز آقای mhsaleh
    در خواست من هم در مورد همین تنظیمات بود.برای همین از دوستان و اساتید در خواست کردم که اگر منبعی یا اطلاعی در مورد چگونگی روت کردن این دو باهم دارند و یا کسی قبلا انجام داده در اختیارم بگذاره.من قبلا این کار را با لینک ماکروسافت و سانترال پاناسونیک انجام دادم ولی مشکلاتی از قبیل یکطرفه شدن تماس ها یا نرفتن خطوط شهری بر روی سیستم گویا را داشتم لذا از دوستان و اساتید محترم خوهشمندم اگر منبع کاملی در این رابطه دارند در اختیارم قرار بدهند و یا قبلا این کار را به طور کامل و بی نقص انجام دادند در صورت امکان یک توضیحی در مورد روند کار بدهند.
    قبلا از توجه و راهنمای های شما دوستان و اساتید محترم تشکر میکنم.
صفحه 2 از 2 اولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 از مجموع 13

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •