PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم امکان ورود به پنل ادمین dp752 گرند استریم

setarehsorbi127
07-10-2022, 09:04 PM
با سلام و احترام
بنده یک تلفن گرند استریم مدل dp752 دارم که به یکباره امکان ورود به پنل ادمین با مشکل روبرو شد و پیغام نادرست بودن پسورد را می دهد. قابل ذکر است پسورد را تغییر نداده ام و همان پسورد درج شده در پشت دستگاه را استفاده می کردم. از طریق دستگاه هم ریست کردم ولی همچنان مشکل باقی است. لطفا راهنمایی بفرمایید.
آیا از طریق دستگاه هم مثل پنل ادمین انواع مختلف ریست وجود دارد؟

Ramin
11-27-2022, 01:18 PM
با سلام و احترام
بنده یک تلفن گرند استریم مدل dp752 دارم که به یکباره امکان ورود به پنل ادمین با مشکل روبرو شد و پیغام نادرست بودن پسورد را می دهد. قابل ذکر است پسورد را تغییر نداده ام و همان پسورد درج شده در پشت دستگاه را استفاده می کردم. از طریق دستگاه هم ریست کردم ولی همچنان مشکل باقی است. لطفا راهنمایی بفرمایید.
آیا از طریق دستگاه هم مثل پنل ادمین انواع مختلف ریست وجود دارد؟

با سلام و احترام
با توجه به سیاست های تحریمی گرنداستریم اگر دستگاه شما اینترنت داشته باشه به صورت خودکار این اتفاق پیش میاد ولی معمولا در اکثر مواقع با ریست فکتوری این مشکل حل میشه.
با تشکر

rna
02-09-2024, 09:12 PM
روش ریست کردن به چه صورته؟
من چندین بار دستورالعمل پیشنهادی موجود در اینترنت را اجرا کردم اما ریست فکتوری نشد
(۳۰ ثانیه نگه داشتن دکمه روی دستگاه)