PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل انتقال تماس به خط موبايلش Misc Destination

hjahani
07-04-2021, 02:23 PM
يه مشكل توي ایزابل دارم اينه كه براي يه اكستنشن تعريف كردم اگر به هر دليل نتونست جواب بده بيفته روي شماره موبايلش Misc Destination .

حالا مشكل اينجاست كه وقتي با يكي از اكستنشن هاي داخل شركت اون اكستنشن موردنظر رو ميگيري درست عمل ميكنه يعني بعد از Fail شدن تماس روي خط موبايلش Misc Destination انتقال پیدا میکنه

ولي زمانی که يكي از بيرون تماس ميگيره اين اتفاق نمي افته.

در واقع اگر يكي از بيرون تماس بگيره و مستقيم يه شماره اكستنشن رو بگيره اگر عدم پاسخ شد بعد از Fail شدن تماس روي خط موبايلش انتقال پیدا نمیکنه

Ramin
07-17-2021, 01:07 PM
يه مشكل توي ایزابل دارم اينه كه براي يه اكستنشن تعريف كردم اگر به هر دليل نتونست جواب بده بيفته روي شماره موبايلش Misc Destination .

حالا مشكل اينجاست كه وقتي با يكي از اكستنشن هاي داخل شركت اون اكستنشن موردنظر رو ميگيري درست عمل ميكنه يعني بعد از Fail شدن تماس روي خط موبايلش Misc Destination انتقال پیدا میکنه

ولي زمانی که يكي از بيرون تماس ميگيره اين اتفاق نمي افته.

در واقع اگر يكي از بيرون تماس بگيره و مستقيم يه شماره اكستنشن رو بگيره اگر عدم پاسخ شد بعد از Fail شدن تماس روي خط موبايلش انتقال پیدا نمیکنه

با سلام و احترام
شما ایا شما از خطوط شاتل استفاده میکنید؟
و اینکه برای برسی دقیق تر باید لاگ تماس شما برسی بشود که هنگام برقراری تماس چه اتفاقی رخ میدهد.
با سپاس

hjahani
07-27-2021, 09:01 AM
خیر از خطوط sip مخابرات استفاده میکنیم

Ramin
07-28-2021, 08:51 AM
خیر از خطوط sip مخابرات استفاده میکنیم

با سلام و احترام
لطفا فالو می هم چک کنید در صورت عدم برقراری تماس میتوانید با شرکت تماس بگیرین پشتیبانی تهیه کنید تا مشکل شما برسی بشه
با تشکر

alish
11-26-2023, 08:25 PM
با سلام و احترام
شما ایا شما از خطوط شاتل استفاده میکنید؟
و اینکه برای برسی دقیق تر باید لاگ تماس شما برسی بشود که هنگام برقراری تماس چه اتفاقی رخ میدهد.
با سپاس
با سلام خدمت شما
من هم این مشکل و دارم و از خطوط شاتل استفاده می کنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید