PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار نکردن کلید روی ivr

alireza
05-12-2019, 07:57 AM
سلام دوستان من مشکلی بر خوردم من حدود 30 خط شهری دارم که یه گتوی های گرند استریم وصل شده اند و ارتباط بین گتوی وایزابل برقرار هستش تماس به بیرون مشکلی ندارم اما تماز از بیروون میره روی ivr اما هیچ عملی انجام نمیده یعنی شماهر 1 بخش مشتریان یا شماره 2 بخش فروش رو اصلا کار نمیکنه و فقط ivr پخش میشه کسی میتونه کمک کنه ؟؟

Ramin
05-12-2019, 08:03 AM
سلام دوستان من مشکلی بر خوردم من حدود 30 خط شهری دارم که یه گتوی های گرند استریم وصل شده اند و ارتباط بین گتوی وایزابل برقرار هستش تماس به بیرون مشکلی ندارم اما تماز از بیروون میره روی ivr اما هیچ عملی انجام نمیده یعنی شماهر 1 بخش مشتریان یا شماره 2 بخش فروش رو اصلا کار نمیکنه و فقط ivr پخش میشه کسی میتونه کمک کنه ؟؟

سلام شما مشکل DTMF دارین باید مود DTMF رو توی ترانک یا گیتوی خودتون تغییر بدین
میتونید حالت های زیر رو توی ترانکتون تست کنید.
dtmfmode=inband
dtmfmode=rfc2833
dtmfmode=info
dtmfmode=auto

a.shayesteh
05-22-2019, 02:17 PM

لطفا از تنظیمات ترانک در سرور ایزابل یک عکس ارسال فرمایید.

hossein368
12-22-2020, 10:24 AM
سلام شما مشکل DTMF دارین باید مود DTMF رو توی ترانک یا گیتوی خودتون تغییر بدین
میتونید حالت های زیر رو توی ترانکتون تست کنید.
dtmfmode=inband
dtmfmode=rfc2833
dtmfmode=info
dtmfmode=auto

آقا ایول دارید
من با dtmf=inband به جواب رسیدم
گتوی 8پورت نیوراک و ایزابل 2020
واقعا ممنون