PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در hx422

hamidferdowsi
06-21-2015, 12:21 PM
سلام
یک دستگاه hx422x خریدم داخلی ها رو تعریف کردم توی الستیکس و تلفن هم رجیستر شده ترانک هم زده شده از سافت فون می تونم با تلفن آناگوک تماس بگیرم و مشکل نداره ولی تلفن آناگوگ رو که برمی دارم بوق اشغال می زنه و مشکل بعدی تماس های ورودیم یه زنگ میخوره و بعد تماس قطع می شه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

mhsaleh
06-22-2015, 10:14 AM
آیا در دستگاه خود route تعریف کرده اید؟
نوع رجیستر شدن دستگاه را چه حالتی انتخاب کرده اید؟

zeynabpashaie
08-29-2015, 11:16 PM
سلام
یک دستگاه hx422x خریدم داخلی ها رو تعریف کردم توی الستیکس و تلفن هم رجیستر شده ترانک هم زده شده از سافت فون می تونم با تلفن آناگوک تماس بگیرم و مشکل نداره ولی تلفن آناگوگ رو که برمی دارم بوق اشغال می زنه و مشکل بعدی تماس های ورودیم یه زنگ میخوره و بعد تماس قطع می شه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام.
شما باید روی گیتوی در قسمت SIP در دو فیلد Register server و Proxy Server می بایست IP سرور الستیکس رو وارد کنید و Authentication mode را در حالت Register by line قرار دهید. بعد از انجام اینکار دیگر نیازی به تعریف SIP Trunk روی سرور الستیکس نیست.
فقط کافیست یک داخلی SIP که روی سرور الستیکس تعریف کرده اید را با همان شماره و همان پسورد روی پورت FXS روی گیتوی وارد کنید تا رجیستر شود.
همچنین بر روی گیتوی قسمت Basic -> system اولویت کدک با PCMU باشد.
بر روی گیتوی نیز نیازی به نوشتن Routing Table ندارید.