PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط Cisco Ip phone 7940 با نیوراک OM 10

Raipa
04-15-2015, 10:12 AM
با سلام و خسته نباشید.فریم ویر SIP را بر روی CISCO 7940 نصب کردم و تنظیمات مورد نیاز برای برقراری ارتباط با NEW Rock OM10 از قبیل proxy , user name , pwd را بر روی آن انجام دادم متاسفانه هنوز دستگاه نمیتواند روی نیوراک رجیستر شود لطفا راهنمایی فرمایید.ضمنا وقتی از گزینه unlock روی گوشی استفاده میکنم فقط Sip Configuration باز میشه ولی Network Configuration همچنان قفل هست.همینطور کاتالوگ گوشی رو چطور میتونم داشته باشم.ممنون

zeynabpashaie
04-26-2015, 09:58 AM
با سلام؛
وقتی شما با استفاده از گزینه Unlock قفل تمامی منوها را باز می کنید، می توانید در قسمت Network Configuration وارد شده و ابتدا گزینه ی DHCP Enable را No کرده و سپس IP Address و Subnet Mask و Gateway و .... را تغییر دهید.
همچنین امکان رجیستر کردن تلفن سیسکو بر روی دستگاه OM وجود ندارد.

taha
04-26-2015, 08:01 PM
با سلام
منظورتون از رجیستر نشدن تلفن سیسکو با om چی هست؟؟

من هم چند دستگاه سیسکو 7940 با om4 2s/2 دارم
مشکلی که دارم در تنظیم ساعت و تنظیم اینترنت در تلفن هست (اینترنت برای لود لوگو شرکت)
در فایل مربوط به تنظیمات تلفن تنظیمات زیر رو انجام دادم
sntp_server: "Ip om4"; SNTP Server IP Address
http_proxy_addr: "ip router"; Address of HTTP Proxy server
در خط تنظیمات sntp به جای آی پی om4 آی پی یک sntp فعال رو هم گذاشتم اما نشد
لطفا راهنمایی بفرمایید

taha
04-26-2015, 08:04 PM
در آپدیت فریم ور فایل SEP<mac>.cnf رو هم درخواست میکرد.
آیا مشکلات پیش آمده از نبود این فایل در فریم ور نیست؟
ممنون

zeynabpashaie
05-20-2015, 09:23 AM
برای رجیستر کردن تلفن سیسکو در OM می بایست به روش زیر عمل کنید:
ابتدا می بایست بر روی OM وارد قسمت Extension -> IP Ext. Registration شده و فیلد Sending OPTIONS را در حالت To registered IP EXT. behind NAT قرار دهید.
سپس بر روی تلفن سیسکو خود می بایست بعد از Unlock کردن منوی تلفن خود، وارد قسمت SIP Configuration شده و NAT Enable: YES و همچنین NAT IP Address را برابر IP Address دستگاه OM خود قرار دهید.
همچنین شما می توانید تنظیمات مربوط به NAT را بر روی فایل SIPDefault.cnf نیز اعمال کنید تا تمامی تلفن ها به محض اتصال به TFTP سرور بتوانند تنظیمات مربوط به NAT را نیز دریافت کنند.
با اینکار تلفن سیسکو شما بر روی OM رجیستر خواهد شد.

zeynabpashaie
05-20-2015, 09:32 AM
شما وقتی می خواهید تلفن سیسکو را بر روی پروتکل SIP رجیستر کنید، نیازی به فایل SEP <mac address>.cnf ندارید.

a00b
08-08-2016, 12:55 PM
سلام بنده این برنامه را نصب کرده ام اما تمام منوها قفل است وقتی وارد برنامه می شوم هیچ پیغام خطایی نمی دهد. لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

با سلام و خسته نباشید.فریم ویر SIP را بر روی CISCO 7940 نصب کردم و تنظیمات مورد نیاز برای برقراری ارتباط با NEW Rock OM10 از قبیل proxy , user name , pwd را بر روی آن انجام دادم متاسفانه هنوز دستگاه نمیتواند روی نیوراک رجیستر شود لطفا راهنمایی فرمایید.ضمنا وقتی از گزینه unlock روی گوشی استفاده میکنم فقط Sip Configuration باز میشه ولی Network Configuration همچنان قفل هست.همینطور کاتالوگ گوشی رو چطور میتونم داشته باشم.ممنون

Ramin
08-10-2016, 11:27 AM
سلام
چه برنامه ای نصب کردین دقیقا؟
ببینید لینک زیر میتونه کمکتون کنه

لینک (http://voipshop.ir/forum/threads/6052-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-firmware-%DA%AF%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%DA%A9%D9%88-%D8%A8%D9%87-SIP-%D9%85%D8%AF%D9%84-7940-%D9%88-7960)

Mohammad 66
07-11-2023, 12:41 AM
سلام من تلفن cisco7960 دارم وقتی وصل میکنم فقط میره روی حالت ip config و نمیذاره وارد تنظیمات بشم حتی ریست فکتوری هم کردم ولی فایده ای ندارد دوباره همون حالت پیش میاد لطفا راهنمایی کنید ممنون

Manijoon
07-19-2023, 02:18 PM
کلاس آیلتس تضمینی

می خواهید معلوماتی درباره یک*کلاس آیلتس تضمینی*بدون نیاز به آزمون بدانید؟ همچین چیزی واقعاً وجود دارد و آن هم*کلاس آیلتس تضمینی 7 بدون آزمون*است. این کلاس آیلتس تضمینی با هزینه*ی فشرده و آنلاین در تهران برگزار می*شود. با شرکت در این دوره، شما می*توانید نمره*ی آیلتس ۷.۵ تا ۸ را به راحتی بدست آورید. با توجه به اینکه این دوره تضمینی است، شما می*توانید با اطمینان بالا و بدون هیچ نگرانی، به آزمون آیلتس بروید. این دوره به عنوان*بهترین کلاس آیلتس در تهران*شناخته می*شود و نتیجه*های بیشماری را در کسانی که در آن شرکت کرده*اند به ارمغان آورده است. هدف اصلی این دوره، ارائه*ی آموزش کامل و مؤثر در زمینه*ی آیلتس است و این بدان معناست که مطمئناً نتیجه*ای مطلوب را خواهید گرفت.
sirielts.com/courses/ielts/