PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد ترانک بین پورت مشخص TenorAX و سرور الستیکس

rafizaade
03-26-2015, 10:43 AM
با سلام
لطفا در مورد ایجاد ترانک بین پورت خاصی از TenorAX و سرور الستیکس جهت برقراری ارتباط مستقیم خروجی بین داخلی و خط شهری راهنمایی بفذمایید .

در ضمن لطف فرمایید راه های دیگری جهت برقراری ارتباط خروجی بین داخلی خاص و پورت مشخص گیتوی را نیز توضیح فرمایید

با تشکر فراوان

zeynabpashaie
04-04-2015, 09:55 AM
سلام
برای اینکار می بایست بر روی گیتوی تنور از قسمت Advance -> Circuit Configuration -> Trunk Routing Configuration بر روی Trunk Circuit Routing Groups کلیک راست کرده و گزینه New را انتخاب کنید. به ازای تعداد پورت های FXO بر روی گیتوی، می توانید در این قسمت گروه ایجاد کرده و متناسب با هریک از گروه ها ترانک SIP و DID تعریف کنید.
سپس در قسمت Phone (FXS)/Line (FXO) Configuration -> Analog Interface-Line می توانید هر یک از پورت ها را به یک گروه اختصاص دهید.

rafizaade
04-05-2015, 08:41 AM
سلام
برای اینکار می بایست بر روی گیتوی تنور از قسمت Advance -> Circuit Configuration -> Trunk Routing Configuration بر روی Trunk Circuit Routing Groups کلیک راست کرده و گزینه New را انتخاب کنید. به ازای تعداد پورت های FXO بر روی گیتوی، می توانید در این قسمت گروه ایجاد کرده و متناسب با هریک از گروه ها ترانک SIP و DID تعریف کنید.
سپس در قسمت Phone (FXS)/Line (FXO) Configuration -> Analog Interface-Line می توانید هر یک از پورت ها را به یک گروه اختصاص دهید.
################################################## ################################################## ################################################## ######
با سلام و تشکر فراوان
تمامی دستورات شما را انجام دادم . اما مشکل تفکیک تماس خروجی هنوز پا برجاست .
در ضمن در قسمت VoIP Configuration ---> SIP Signaling وقتی User Agent تعریف می کنیم فقط در تماسهای ورودی مورد استفاده دارند و با تماسهای خروجی ارتباطی ندارد .
من تمامی تبهای قسمت Trunk Circuit Routing را برای شما ضمیمه می کنم .
منتظر جواب شما هستم

zeynabpashaie
04-11-2015, 02:01 PM
با سلام
لطفا مطابق فایل پیوست شده عمل کنید.

rafizaade
04-22-2015, 06:37 AM
متاسفانه راه حل ارایه شده جوابگو نبود .
در صورت امکان موضوع را بازتر بفرمایید و دقیقتر ارایه نمایید .
باز هم تشکر از اینکه وقت گذاشتید .

zeynabpashaie
04-26-2015, 09:50 AM
با سلام؛
لطفا در رابطه با این موضوع با شرکت کاوا واحد فروش تماس بگیرید تا هزینه انجام تنظیمات برای شما محاسبه گردد.