PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در گیت وی نیوراک کمک فوری

a.fathi
04-14-2014, 01:42 PM
مدیرجان ممکنه نحوه کانفیگ صحیح HX422 را برای تماس از داخل الستیکس به بیرون و از بیرون برروی الستیکس و همچنین تماس داخلی های الستیکس با FXS های این گیت وی را آموزش بدید. :)

من هر کاری می کنم Line های گیت وی و Phone های اون روی سرور الستیکس رجیستر میشن توی Status گیت وی هم می نویسه که رجیستر شده ولی هر چی از بیرون با شماره هایی که به Line گیت وی وصل هست تماس میگیرم یکدونه بوق می خوره دیگه هیچ صدایی نمیاد....!!!!!!!

از داخل الستیکس هم نمی تونم با بیرون تماس بگیرم یعنی خط شهری رو بگیرم

خیلی ممنون میشم تو.ضیح بدید باتشکر

zeynabpashaie
04-16-2014, 08:58 AM
سلام
در رابطه با این موضوع شما می بایست به روش زیر عمل کنید:
نیازی به رجیستر شدن FXO های نیوراک روی سرور الستیکس نیست.
1) شما یک رنج داخلی برای داخلی های روی الستیکس تنظیم کنید. مثلا 1XX
2) تمامی پورت های FXO را در یک رنج جدا از داخلی های الستیکس شماره گذاری کنید. ( در قسمت Line روی گیتوی به همه در یک رنج ID احتصاص دهید.) مثلا 8XX
3) بر روی سرور الستیکس یک Outbound Route برای تماس با FXO های گیتوی بنویسید. مثلا در قسمت match pattern: 8XX
4) بر روی گیتوی نیوراک هم می توانید تک تک پورت های FXO را در حالت Second Stage قرار دهید. یا یک DID برای آن ست کنید و سپس آن DID را در قسمت Inbound Route سرور الستیکس نیز ایجاد کنید.
در رابطه با FXS هم همینطور عمل کنید. فقط در قسمت Routing Table گیتوی برای تماس های ورودی و خروجی FXS حتما Route بنویسید.

zeynabpashaie
04-16-2014, 09:08 AM
تنها route ای که شما روی گیتوی نیاز دارید: IP[192.168.15.100:5060] 8XXX ROUTE FXO 1
شما در قسمت SIP در گیتوی، Authentication mode را در حالت Register by Line یا Line Reg/GW Auth قرار دهید.

nr.bozorgi
01-09-2015, 11:46 PM
تنها route ای که شما روی گیتوی نیاز دارید: IP[192.168.15.100:5060] 8XXX ROUTE FXO 1
شما در قسمت SIP در گیتوی، Authentication mode را در حالت Register by Line یا Line Reg/GW Auth قرار دهید.

این راه رو من انجام دادم همه چیز اوکی شده ولی یه مشکلی هست که هنوز نتونستم برطرف کنم.
الان میخوام وقتی از بیرون تماس گرفته میشه مستقیم یکی از داخلی ها زنگ بخوره و روی اون داخلی شماره تماس گیرنده بیوفته ولی یه بوق میخوره یه صدا هم پخش میشه که اگه میخوای داخلی مورد نظرتو بگیر بعدش چه داخلی بگیری چه نگیری کلا قطع میشه
چه کنم به نظرتون؟

nr.bozorgi
01-10-2015, 12:21 AM
این راه رو من انجام دادم همه چیز اوکی شده ولی یه مشکلی هست که هنوز نتونستم برطرف کنم.
الان میخوام وقتی از بیرون تماس گرفته میشه مستقیم یکی از داخلی ها زنگ بخوره و روی اون داخلی شماره تماس گیرنده بیوفته ولی یه بوق میخوره یه صدا هم پخش میشه که اگه میخوای داخلی مورد نظرتو بگیر بعدش چه داخلی بگیری چه نگیری کلا قطع میشه
چه کنم به نظرتون؟

خب خداروشکر اینم حل شد مشکل اینجا بود که لاین رو به اشتباه نمیتونستم رجیستر کنم رو سرور که الان شد و کار کرد.