PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط داخلی ها mx8 با پاناسونیک

a.fathi
03-18-2014, 11:46 AM
سلام
من یک mx8 دارم که از fxo های اون وصل کردم به داخلی های پاناسونیک یک سرور الستیکس هم دارم
داخلی های پاناسونیک از 101 شروع میشن و داخلی های الستیکس از 201
حالا می خوام هر کی از روی پاناسونیک گرفت 201 داخلی الستیکس زنگ بوخوره و هر کی از روی الستیکس گرفت 101 داخلی پاناسونیک زنگ بوخوره...!!!

آیا یان ممکنه اگر بله ممکنه نحوه تنظیمات بین الستیکس با mx8 را توضیح بدید
خیلی ممنون میشم.

m.vahid
03-18-2014, 02:45 PM
سلام
کافی است ترانک بین گیت وی و الستیکس رو اوکی کنید
و در گیت وی روت های ورودی و خروجی رو بنویسید:
ip x route fxo
fxo x route ip 192.168.1.100:5060
ترانک بین الستیکس و گیت وی هم داکیومنتش در سایت موجود هست
فقط کانتکس ترانک رو در الستیکس from-internal قرار بدین

a.fathi
03-19-2014, 11:22 AM
آخه یک سوال پیش میاد و اون اینکه وقتی کاربر از روی پاناسونیک میگیره 201 در اون صورت 201 که جزو داخلی های پاناسونیک نیست ، پاناسونیک از کجا می فهمه که باید از طریق گیت وی به الستیکس وصل بشه و داخلرو روی الستیکس یدا کنه...!!!

zeynabpashaie
04-14-2014, 09:07 AM
سلام به شما دوست عزیز
در رابطه با این مسئله می بایست به روش زیر عمل کنید:
1) شما رنج داخلی هاتون روی پاناسونیک 1xx هست و روی الستیکس 2xx. نیازی به تغییر رنج داخلی ها نخواهید داشت.
2) شما برای اینکار فقط کافیست ابتدا داخلی های پاناسونیک را به fxo نیواک متصل کنید. سپس روی نیوراک به تک تک پورت های fxo یک داخلی به همراه پسورد اختصاص داده و سپس تیک مربوط به رجیستر بر روی تمامی پورت های fxo را بزنید. حال روی سرور الستیکس به تعداد fxo های روی نیوراک، داخلی های sip (با همان شماره و پسورد) ایجاد کنید.