PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Avantfax

voiper
02-17-2014, 01:06 PM
سلام. دوستان ما قبل از آوانت فکس، از هایلافکس خود الستیکس استفاده می کردیم.اما چون امکان جداسازی دسترسی کاربران به فکس های خودشون نبود رو آوردیم به آوانت فکس. حالا آوانت فکس نصب شد، اما فکسهای قبلی ما که تو هایلافکس دریافت کرده بودیم وارد آوانت فکس نشده و فکس های جدید هم وارد نمی شه. کسی برخورده به این موضوع؟

mhsaleh
02-17-2014, 08:18 PM
فکس های قبلی که منتقل نخواهند شد اما فکس هایی که پس از نصب AvantFAX دریافت می نمایید در پنل AvantFAX باید قابل مشاهده باشند.

voiper
02-18-2014, 09:56 AM
البته فکس های قبلی هم منتقل خواهند شد! منتها من واقعا متعجبم از دوستانی که تو سایر فرومها خیلی مطمئن اطلاعات غلط پست می کنن!

mojtaba
02-20-2014, 09:29 AM
سلام
منم می خوام فکس های قبلیم بیاد تو پنل آوانت فکس
پرسیدم گفتن خیلی دردسر داره
voiper عزیز میشه اگه میدونین به منم کمک کنین مشکلم حل شه
فکر میکنم کار ساده ای باشه

voiper
02-20-2014, 11:41 AM
سلام
منم می خوام فکس های قبلیم بیاد تو پنل آوانت فکس
پرسیدم گفتن خیلی دردسر داره
voiper عزیز میشه اگه میدونین به منم کمک کنین مشکلم حل شه
فکر میکنم کار ساده ای باشه

ln -s /var/www/avantfax/includes/faxrcvd.php /var/spool/hylafax/bin/faxrcvd.php
ln -s /var/www/avantfax/includes/dynconf.php /var/spool/hylafax/bin/dynconf.php
ln -s /var/www/avantfax/includes/notify.php /var/spool/hylafax/bin/notify.php

cd /var/spool/hylafax; for i in `ls recvq/*`; do bin/faxrcvd.php $i <YOUR MODEM>; done
cd /var/spool/hylafax; for i in `ls doneq/q*`; do bin/notify.php $i done :30; done

mojtaba
02-22-2014, 03:24 PM
دوست عزیزم از پاسخت واقعا متشکرم
۳ دستور اول که گفتی رو میدونستم ولی اونها که برای وارد کردن فکس های قبلی نیستن
اینها رو برای فکس های ورودی استفاده کردم
ولی ۲ دستور پایین تر رو استفاده نکردم
یعنی با دو دستور پایین فکسهای قبلیم که تو پنل الستیکس هستن میان تو آوانت فکس؟؟!!

cd /var/spool/hylafax; for i in `ls recvq/*`; do bin/faxrcvd.php $i <YOUR MODEM>; done
cd /var/spool/hylafax; for i in `ls doneq/q*`; do bin/notify.php $i done :30; done

voiper
02-22-2014, 05:40 PM
3 دستور اول کار انتقال رو انجام نمی دن، اما لازمه 2 دستور آخری هستن
به حول و قوه الهی میان!

mhsaleh
02-22-2014, 07:24 PM
دوست عزیزم از پاسخت واقعا متشکرم
۳ دستور اول که گفتی رو میدونستم ولی اونها که برای وارد کردن فکس های قبلی نیستن
اینها رو برای فکس های ورودی استفاده کردم
ولی ۲ دستور پایین تر رو استفاده نکردم
یعنی با دو دستور پایین فکسهای قبلیم که تو پنل الستیکس هستن میان تو آوانت فکس؟؟!!

همانطوری که قبلاً اشاره کردم فکس ها از ماژول FAX Viewer در Elastix به Avant FAX منتقل نمی شوند!
در رابطه با فرامین مطرح شده باید عرض کنم که ۳ خط اول برای آن است که فکس های جدید دریافتی و گزارشات فکس های ارسالی به پنل AvantFAX بیایند.
دو خط بعد عمل انتقال انجام نمی دهد!!! بلکه فکس هایی که روی سیستم هست را مجدد به اسکریپت دریافت فکس می فرستد تا به عنوان فکس دریافتی جدید در نظر گرفته شوند و با توجه به اینکه فکس های دریافتی جدید وارد پنل AvantFAX می شوند، در این پنل قابل مشاهده خواهند بود.
انتقال در دنیای IT معنی و مفهوم دارد. صرف دیدن یک چیز در جای دیگر به معنای انتقال نیست.
در اجرای این فرامین حتی مودم باید دستی ست شود مابقی پارامترها مثل Caller ID، تاریخ و زمان و ... که دیگه هیچی.