PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : disconnect detection

cebit
02-12-2014, 03:12 PM
با سلام

یک تنور AF800 با 8 پورت fxo داریم

مشکل اینجاست که قسمت asnswer detection کار می کند اما disconnect detection ان کار نمیکند و

به اصطلاح وقتی مشتری گوشی را قطع می کند تنور اصلا متوجه نمی شه

قسمت signaling من answer & desconnect detection گذاشتم ولی کار نمی کنه قسمت disconnect ان

با تشکر

mhsaleh
02-13-2014, 12:47 PM
باید برای disconnect supervision گزینه Tonebased Suppervision را انتخاب نمایید و در بخش Tone Profile فرکانس و زمان سیکل بوق اشغال را معرفی نمایید.

cebit
02-13-2014, 08:37 PM
باید برای disconnect supervision گزینه Tonebased Suppervision را انتخاب نمایید و در بخش Tone Profile فرکانس و زمان سیکل بوق اشغال را معرفی نمایید.

مهندس جان tonebase suppervision الان هستش و اون مقدار ها رو هم مقادیر زیر گذاشتم اما مشکل هنوز دارم

frequency1=480
frequency2=480

on time=250
of time=250

احتمال داره تنورخراب باشه چون دسته دومه

با تشکر منتظر جوابتون هستم

mhsaleh
02-14-2014, 12:57 PM
مسلماً خرابی در عملکرد دسگاه تاثیر گذار است اما احتمال بروز نوع خاصی از خرابی که سبب مختل شدن فقط سیستم تشخیص Disconnect Tone شود خیلی بعید است.
لازم به ذگر است که در ایران فرکانس Tone برابر 425 هرتز است و زمان on/off آن در بعضی مراکز 500ms و در بعضی دیگر 250ms است.

cebit
02-14-2014, 06:34 PM
مسلماً خرابی در عملکرد دسگاه تاثیر گذار است اما احتمال بروز نوع خاصی از خرابی که سبب مختل شدن فقط سیستم تشخیص Disconnect Tone شود خیلی بعید است.
لازم به ذگر است که در ایران فرکانس Tone برابر 425 هرتز است و زمان on/off آن در بعضی مراکز 500ms و در بعضی دیگر 250ms است.

اقای صالح مطالبی که فرمودید تست کردم اما اوکی نشد

می تونید یک remote بزنید و درست شد از خجالتتون در می اییم

voip2566@yahoo.com

لطفا شماره تماستون میل کنید