PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی گیت وی های نيوراک به عنوان یک ippbx ساده

kava_expert
12-02-2013, 02:21 PM
Configuring Newrock gateways As a simple IP-PBX

vishga
06-19-2014, 06:11 PM
با سلام من طبق این فایل که گذاشتید نیوراک hx422 را کانفیگ کردم ولی fxs رجیستر نمیشوند لطفا راهنمایی کنید

kava_expert
06-21-2014, 10:11 AM
سلام
یعنی چی که رجیستر نمیشه؟
شما وقتی تلفن آنالوگ رو به پورت fxs گیت وی متصل میکنید و گوشی رو برمیدارید باید بوق گیت وی رو بشنوید و در صورتی که روت مربوطه رو درست نوشته باشین باید بتونین به بیرون (FXO) تماس داشته باشین

vishga
06-21-2014, 11:32 AM
سلام
یعنی چی که رجیستر نمیشه؟
شما وقتی تلفن آنالوگ رو به پورت fxs گیت وی متصل میکنید و گوشی رو برمیدارید باید بوق گیت وی رو بشنوید و در صورتی که روت مربوطه رو درست نوشته باشین باید بتونین به بیرون (FXO) تماس داشته باشین

سلام
یعنی اینکه در تب status وضعیت fxs هارو نوشته not registered و البته وضعیت fxo ها هم not registered است از بیرون میشه تماس گرفت وصل میشه به ivr و بعد از پیغام ivr هر شماره ای به عنوان داخلی گرفته بشه هیچ اتفاقی نمیفته و بعد از چند ثانیه ارتباط قطع میشود تنظیمات هم دقیقا طبق فایل pdfیی است که گذاشته بودید

m.vahid
06-21-2014, 12:12 PM
خوب معلومه که مینویسه not registered
این وقتی رجیستر میشه که شما یه registeration server بدین و پورت ها رو تو اون سرور رجیستر کنین نه تو خود گیت وی

vishga
06-22-2014, 09:26 AM
خوب معلومه که مینویسه not registered
این وقتی رجیستر میشه که شما یه registeration server بدین و پورت ها رو تو اون سرور رجیستر کنین نه تو خود گیت وی

شما درست میفرمایید ولی مشکل اصلی اینه که بعد از پخش پیغام ivr هر شماره ای بگیرم هیچ اتفاقی نمیفتد و بعد از چند ثانیه تماس قطع میشود

kava_expert
06-22-2014, 11:09 AM
سلام
روت هاتون رو بررسی کنید

vishga
06-24-2014, 01:59 PM
سلام
ایا فایل pcm باید فشرده بشه بصورت tar.gz چون در بخش upgrade یه خط توضیح نوشته که باید فرمت فایل gz باشه؟؟؟؟؟؟
من هم فایل بصورت pcm آپلود کردم هم بصورت tar.gz هیچ اتفاقی نیفتد و پیغامی مبنی بر موفقیت امیز بود اپلود نداد
ویک سوال دیگه
ایا آپلود برای تعویض صدا کافی هست و نیازی نیست در بخش دیگری تنظیمات خاصی انجام دهیم؟؟؟؟؟؟؟
ایا نام فایل ذخیره شده باید به اسم خاصی ذخیره شود؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

mrn
06-26-2014, 02:41 PM
یک hx422 دارم روت ها را می خواهم برای رجیستر شدن پورتهای fxo به الستیکس
هر کاری می کنم رجیستر نمی شه