PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ دادن تماس توسط gatewat به جای داخلی پاناسونیک

m.fateh
12-02-2013, 09:10 AM
سلام ، من FXO گیت وی MX8 رو به پاناسونیک وصل کردم و میتونم بین پاناسونیک و الستیکس داخلی ها رو بگیرم ، تنها مشکلی که دارم این هست که زمانی که Follow Me تعریف میکنم در الستیکس ، و خود داخلی الستیکس و یک داخلی پاناسونیک رو در این لیست میزارم کلاینت Elastix زنگ نمیخوره و فقط داخلی پاناسونیک زنگ میخوره (مدل Follow Me هم RingAll هست) این طور به نظر میاد که گیت وی تماس رو از الستیکس تحویل گرفته و جواب داده و حالا خودش داره داخلی پاناسونیک رو میگیره .
ممنون میشم اگه کسی بتونه بهم بگه چیکار کنم که گیتوی تماس رو تحویل نگیره قبل از اینکه داخلی پاناسونیک رو یکی جواب بده .

m.vahid
12-02-2013, 01:58 PM
در اين ارتباط چون استراتژی رو ringall گذاشتين اين اتفاق ميفته و کاريش نمیشه کرد چون گيت وی تماس رو پاسخ ميده مگر اينکه استراتژی رو عوض کنين و اينکه مثلا تعريف کنين که خود داخلی اول 3 تا زنگ بخوره اگه جواب نداد داخليش رو پاناسونيک زنگ بخوره

m.fateh
12-07-2013, 09:24 PM
خوب من میخام ببینم راهی هست که گیت وی پاسخ نده ِ اینی که گفتم یه نمونه بود ِ این قضیه رو میشه یه جوری حل کرد !؟

mojtaba
12-08-2013, 02:55 PM
گیت وی جواب نمیده در واقع به پورت o وصل میشه ولی الستیکس فکر میکنه که تماس answer شده