PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ivr سیستم KAVA

mohammadreza808
10-31-2013, 02:33 PM
سلام،
من یک دستگاه newrock gateway هشت پورت رو خریداری کردم و بر روی سرور kava رو نصب کردم. در حال حاضر ارتباط بین گیت وی و کاوا بر قرار هست اما زمانی که DID رو روی ivr قرار میدم و از بیرون تماس میگیرم ، تماس جواب داده می شود ولی هیچ گونه فایل صوتی پخش نمی شود(در صورتی که اگر در تنظیمات ورودی بگم تماس به داخلی X وصل بشه میشه ). تنظیمات ivr رو در قسمت پاسخگویی خودکار کاملا انجام دادم و تمام فایل های موجود در سایت رو هم دانلود کردم و مطالعه کردم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

علی حلاجی
11-10-2013, 12:35 PM
سلام
شرمنده برای اینکه دیر پاسخ شما رو میدم.
اول اینکه فایلهای صوتی شما با چه فرمتی هستن و آیا دسترسی خواندن دارن؟
باید wav یا gsm باشه!دوم اینکه در تنظیمات gateway آیا کدک ها بدرستی وارد شده اند؟
در ضمن شما میتونید وقتی تماس میگیرید و خونده نمیشه فایلهای صوتیتون، برام تمام لاگهایی که استریسک میندازه بفرستین تا من بهتر بررسی کنم.

m.vahid
11-10-2013, 02:58 PM
چک کنین که فایل صوتیتون پرمیژن داشته باشه

mohammadreza808
11-16-2013, 10:37 PM
متاسفانه مشکل فایل صوتی نیست. فایل صوتی از طریق خود سیستم با *34 و یا فایل های دیگر امتحان شده است.
زمانی که تماس گرفته می شود از بیرون به داخل و تنظیمات تماس ورودی بر روی داخلی خاصی تنظیم شود ، تماس برقرار می شود اما زمانی که تنظیمات تماس ورودی بر روی ivr تنظیم شود ، هر نوع تنظیمی که اعمال شود و هر نوع فایل صوتی که قرار داده شود یا بر روی اعداد 1تا 9 هر داخلی ست شود باز هم عمل نمی کند و فقط بعد از چند ثانیه تماس قطع می گردد.

علی حلاجی
11-19-2013, 10:47 AM
شما لاگ استریسک رو در اینجا قرار دهید.
و یا از صفحه پاسخگویی خودکار چندتا اسکرین شات بگیر و بذارید اینجا تا مشکل kts شما بررسی شود.

mohammadreza808
11-20-2013, 07:31 PM
تنظیمات ما به صورت زیر هستش

41
42
43
44

voip
01-16-2014, 12:03 AM
با سلام
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم .
اگه میشه رههنمایی بفرمایید .