PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروارد کردن تماسها بعد از 3 زنگ از fxo به fxs

bahadorf2002
10-14-2013, 02:00 PM
با سلام خدمت اساتید محترم به ویژه سرکار خانم وحید
دوتا سئوال دارم در مورد om4 ip-pbx
1- چطور میتونم fxo را بعد از 3زنگ بدون پاسخ فروارد کنم روی پورت fxs که به یک تلفن آنالوگ وصل است؟
2- چطور میتونم کلاً پیامهایی که به صورت خودکار از pbx پخش میشه رو حذف یا دیسیبل کنم؟

با تشکر
...فرازی

m.vahid
10-15-2013, 03:07 PM
سلام
برای مورد 1 - مثلا fxo رو گذاشتیم رو یه داخلی ip . حالا باید در تنظیمات اون داخلی باید Forwarding numberرو روی گزینه ی forwarding unanswered calls to another number بگذارید و در کادر پایین هم شماره داخلی FXS رو که پیش فرض ۲۰۰ هست بنویسین
حالا در تب basic وارد auto attendant بشین و در قسمت Operator بخش Ring the phone تعداد زنگ ها رو مشخص کنین . شماباید ۳ رو انتخاب کنین

برای مورد دوم - ببینین این صداها در سیستم عامل این سانترال ذخیره شدن. برای پاک کردنشون باید به این سانترال telnet کنین و بعد کل پوشه ی صداها رو پاک کنین.

موفق باشید

bahadorf2002
10-20-2013, 05:18 PM
باز هم سلام خدمت شما استاد محترم
واقعاً از راهنمایی شما سپاسگزارم خیلی به من کمک کردید مثل همیشه. فقط من سعی کردم با telnet وصل بشم به سیستم عامل سانترال ولی از من User و Pass را قبول نمیکنه، این در حالیه که به راحتی از طریق کنترل پنل وب بیس وصل میشم و تنظیمات رو انجام میدم. این امکان وجود داره که شرکت بدون دادن پسورد root سیستم عامل، دستگاه را به من فروخته باشه؟
ممنون از پاسخ و وقتی که گذاشتید
...فرازی

m.vahid
10-21-2013, 05:38 PM
می تونین برای دسترسی به این قسمت با بخش فنی تماس بگیرین