PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب سیستم تلفنی kts بر روی سرور مجازی

backbone
10-02-2013, 10:36 AM
با سلام
سیستم kts را بر روی vm نصب و راه اندازی کردم
آیا از دوستان تجربیاتی درباره کاربری و کیفیت نصب این سیستم بصورت مجازی دارند چون الاستیک را می گفتند روی مجازی خوب جواب نمی دهد ؟

tabeez
10-03-2013, 05:49 PM
کلا روی نسخه vm work station اونقدر ها نباید انتظار داشت ازش ...چون این نسخه از مدل دو مجازی سازی استفاده می کنه و و vm دستورات ورودی خروجیش رو دوباره میده به سیستم عامل ویندوز ..شما اگه میخواید با مجازی سازی KTS و یا الستیکس رو ران کنین ترجیحا از VM s phere باید استفاده کنید که خودش مستقما با سخت افزار در ارتباطه ....علت خوب جواب ندادن الستیکس هم با vm همین مسئله ها و اکو شدن صدا و همچنین مشکل اصلی شناخته نشدن کارت های تلفنی استریسک بود ....پس نتیجه اخلاقی این میشه که اگه میخواید به صورت مجازی KTS یا الستیکس رو نصب کنید 1-مجازی سازی از نوع 1 رو انجام بدین 2- از گیت وی استفاده کنید ...البته واسه مرکز تلفن های کوچیک ...واسه مراکز تلفن بزرگ ترجیحا سرور ویپ رو جدا کنید

علی حلاجی
11-10-2013, 10:49 AM
KTS با انواع VM ها بخاطر کرنل جدید آن سازگاری دارد.از جمله HyperV, ESX, libvirt,KVM,QEMU,VirtualBox
من با همه موارد گفته شده تست کردم و بر روی libvirt می توان به راحتی passthrough کرد.