PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور فکس

نریمان
09-07-2013, 08:56 AM
سلام خسته نباشید.
با تشکر از راهنمایی های خوبتون . من می خواستم بدونم اگر برای دفترم voip راه اندازی کنم، برای فکس هم باید یک سرور جداگانه داشته باشم یا نه روی همون الستیکس هم میشه فکس داشته باشم. ولی یکی از دوستام می گفت هر 2 امگانش است. اگر هردو امکنش است که راه اندازی بشه ، پس فرقشون چیه؟ یعنی نمی دونم روی همون الستیکسم فکس راه ندازی کنم یا یک سرور جداگانه داشته باشم؟ میشه راهنماییم کنید؟ با تشکر

m.vahid
09-07-2013, 12:41 PM
سلام
شما روی الستیکس هم میتونین فکس رو راه اندازی کنین
البته سرورفکس قویتری هم هست که اون هم روی الستیکس کانفیگ میشه به نام Avantfax

نریمان
09-08-2013, 11:39 AM
سلام. با تشکر. اگر بخواهم روی الستیکس فکس داشته باشم باید حتما" دستگاه فکس هم داشته باشم؟ یا نه. میشه بدون دستگاه فکس هم فکس ارسال و دریافت کرد؟ اگر میشه، چه جوریه؟ نرم افزار خاصی می خواهد یا نه؟:confused:

soheila forootan
09-08-2013, 12:40 PM
سلام. با تشکر ازهمکار گزامی m.vahid
نریمان عزیز شما با راه اندازی VOIP بدون دستگاه فکس می توانید به صورت نرم افزاری فکس ارسال و دریافت نمایید. منظور از سرور فکس همان الستیکس است ، ولی برای سازمان هایی پیشنهاد می دهیم که حجم ارسال و دریافت فکسشون زیاد باشه. لزوما" با راه اندازی VOIP نیازی به فکس سرور نیست و با انجام تنظیمات (فکس مجازی در الستیکس) شما میتوانید فکس هم داشته باشید.