PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افتادن اسم کسی که زنگ میزنه بهمون روی lcd گوشی

m.habili
05-28-2012, 10:29 AM
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
امیدوارم حالتون خوب باشه
من تو قسمت آدرس بوک الستیکس اسم یکی از دوستام رو به همراه شمارش اضافه کردم . بعد میخوام وقتی که اون زنگ میزنه به محل کارم به جایی اینکه شماره تلفن یا شماره موبایلش بیفته میخوام اسمش رو که تو قسمت آدرس بوک نوشتم بیوفته.
من حتی کد 0098 رو هم به اول شمارش اضافه کردم ولی بازم مثل قبل هست هر موقع زنگ میزنه شمارش میوفته نه اسمش.
لطفا به من یه راه حل نشون بدین

m.habili
05-28-2012, 11:34 AM
سلام دوستان
روشش رو پیدا کردم برای شما هم میذارم تا استفاده کنین

برای این کار داخل free pbx unembeded میریم و از زبانه tools گزینه asterisk phonebook رو انتخاب کنی سپس فیلدهای name , number , speed dial code رو به ترتیب پرکنید. تو این قسمت شماره گیر سریع هم داره میتونیم برای یه شماره خاص شماره گیر سریع بذاریم.

فقط این روش یه مشکل داره من شماره موبایلم رو که میدم به phonebook مجبورم 0098 رو اول شمارم بزارم در غیر اینصورت اصلا اسمم رو روی LCD تلفن ها نمایش نمیده اگر 0098 رو نذارم با این کار من با موبایلم زنگ میزنم شرکت اسم من نمایش داده میشه ولی از شرکت که میخوان به گوشی من زنگ بزنن از توی phone book چون اول شمارم 0098داره شماره موبایل منو نمیگیره . الان من این مشکل رو دارم.

m.habili
05-29-2012, 08:46 AM
سلام به همه
یه نکته جالب در مورد address book به دست اوردم گفتم برا دوستای گلم تو انجمن بزارم استفاده کنن :
برای اینکه نام کسانی که در address book تعریف شده اند نمایش داده شود روی LCD تلفن ها حتما همون نام با همون مشخصات توی قسمت asterisk phonebook در unembeded free pbx باید یکی باشد .
در غیر اینصورت فقط شماره طرف رو نمایش میده و نامی که براش تعریف کردیم رو نمایش نمیده.