ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
    0
    Junior Member

نحوه اضافه کردن خط شهری به کارت دیجیوم و تنظیمات ان در درون الستیکس

روی کارت ورودی من 10 تا خط شهری وارد سرور شده؛ و کاربران تلفن برای گرفتن خط آزاد برای صحبت کردن از کد دسترسی تعریف شده از 801 الی 810 ( برای 10 خط) استفاده می کنند.
    حالا با توجه به نیاز می خوام 4 خط دیگه به این کارت تلفن وصل کنم. اما نچند تا سوال داردم
    1- خز شهری را وصل کردن به کارت چه تنظیماتی را براید در درون الستیکس انجام بدم تا این 4 خط برای کاربران از طریق قابل دستری باشد؟
    2- برای این 4 خط جدید کجا باید برم از کدهای دسترسی خطوط مثل 10 خط فبلم تعریف کنم.؟
    3- چه تنطیماتی دیگری را باید کلا انجام دهم که این 4 خط جدید فایل استفاده برای کاربران باشد؟
    تشکر فراوان
    1
    Adminstrator
    اولین قدم در این گسترش، امکان سنجی سخت افزاری است. آیا کارت فعلی شما پورت و ماژول کافی برای اتصال خطوط جدید را دارد یا نه؟
    پس از امکان سنجی سخت افزاری و مساعد بودن شرایط بررسی کنید که در پنل Elastix از منوی System زیر منوی Hardware Detector آیا ماژول های شما شناسایی شده اند یا نه. ماژول هایی که خط به آنها متصل باشد و آماده به کار باشند به رنگ سبز نمایش داده می شوند.
    در صورتی که در منوی معرفی شده مشکلی وجود نداشت، از منوی PBX زیر منوی PBX Configuration بخش های Trunks و Outbound Routes را بررسی نمایید و بفرمایید که چه چیزهایی تعریف شده تا من بتوانم طبق آن شما را در ایجاد تنظیمات مورد نیاز برای ارتباط ۴ خط دیگر راهنمایی کنم.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

برچسب برای این موضوع

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •