ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 19

Hybrid View

0
    Junior Member

Lightbulb انتقال 2 خط تلفن توسط 2 عدد Newrock HX422

با سلام . من 2 عدد HX422 خریدم و می خوام دو عدد خط تلفن رو انتقال بدم که در طرف دوم امکان استفاده از فکس ، اینترنت و دستگاه کارتخوان رو داشته باشه ، در سایت آموزش MX قرار داده شده ولی تنظیمات HX422 کمی متفاوت تر هستش ، لطفا آموزش HX422 رو هم بزارید.
    چند تا سوال فوری هم داشتم :
    1- وقتی گزینه Authentication mode روی Register by line هستش فیلد یوزرنیم و پسورد نمایش داده نمیشه بر خلاف آموزش سایت.
    2-وقتی گزینه Register by gateway انتخاب میشه آیا باید یوزر نیم و پسورد رو hx4 بزاریم.
    3- Hot line باید روی fxs تعریف بشه یا fxo
    4-Binding باید روی fxs تعریف بشه یا fxo
    5- Routing Table رو برای fxs , fxo چی بنویسم
    4
    Administrator
    برای hotline نیاز به هیچ روتی ندارید
    اول باید یک ترانک بین این دو گیت وی بزنید همونطور که در آموزش دیدید Authentication mode رو روی Register by gateway بذارید و یه یوزر نیم و پسورد هم براش بذارید مثلا hx یا 1000 یا هر چیز دیگه ای . فقط در هر دو گیت وی باید مثل هم باشن
    بعد در گیت وی fxs قسمت phone برید و hotline رو انتخاب کنین وسپس شماره ی fxoی گیت وی fxo
    و در گیت وی fxs هم قسمت line برید و binding کتید و سپس شماره ی fxs در گیت وی fxs
    همین
    0
    Junior Member
    با سلام مجدد ،
    1- من Authentication mode رو روی Register by gateway قرار دادم و برای هر دو دستگاه یوز و پسورد رو hx گذاشتم ولی در قسمت Status و زیر فیلد Registration نوشته Fail و دو دستگاه بهم وصل نشده .

2- من در fxs و در قسمت Phone number نوشتم 400 و Hot line number رو گذاشتم 600 و در fxo و در قسمت Line number نوشتم 600 و Binding number رو گذاشتم 400 ، آیا درست انجام دادم؟

3- من برای تست مراحل زیر رو انجام دادم : خط تلفن رو زدم به fxo و گوشی رو به fxs ، کابل شبکه رو زدم و پورت pc و اونها رو به سوئیچ وصل کردم و از سوئیچ وصل کردم به لپ تاپ ، DTMF method رو گذاشم rfc2833 ، در قسمت sip هم مراحل رو طبق آموزش سایت انجام دادم. چه کار دیگه ای باید انجام بشه؟
    1
    Adminstrator
    اگر شما SIP Server ندارید، نباید حالتی را انتخاب نمایید که دستگاه شما بخواهد رجیستر شود. لذا Authentication mode را بر روی Auth by GW/Line Reg. قرار دهید و بعد وارد منوی هر پورت شوید و برای هر یک تیک Registeration آن را بردارید.
    در این صورت در منوی Status در زیر فیلد Registration باید عبارت Not Registed نمایان گردد.
    0
    Junior Member
    مرسی از جوابتون ، فقط خواهش می کنم با یک مثال تنظیم پورت ها در fxo و fxs رو توضیح بدید البته برای دستگاه hx422 .
    4
    Administrator
    تنظیمات در hx با mx فرقی نداره
    مشکل شما دقیقا چیه؟
    0
    Junior Member
    با سلام ، شما در مطلب بالا گفتید : بعد در گیت وی fxs قسمت phone برید و hotline رو انتخاب کنین وسپس شماره ی fxoی گیت وی fxo
    و در گیت وی fxs هم قسمت line برید و binding کتید و سپس شماره ی fxs در گیت وی fxs
    اما در آموزش MX گفته شده : Hot line را نیز Disable و در انتها Submit کنید.
    من هر دو حالت رو تست کردم ، در حالتی که هات لاین فعال بود اصلا بوق آزاد نداشتم و فقط بوق مشغولی می زد و در حالتی که هات لاین غیر فعال بود بوق آزاد داشتم ولی پس از شماره گیری بوق اشغال می زد.
    fxo

fxs
    4
    Administrator
    هات لاین رو disable کردین آیا برای انتقال خط روت نوشتین ؟
    0
    Junior Member
    شما فرمودین برای hotline نیاز به هیچ روتی ندارید و من هم محتویات Routing Table هر دو دستگاه رو پاک کردم و در قسمت digitmap نوشتم x.T
    x.#
    #xx
    *xx
    ##
    4
    Administrator
    سوال من رو درست نخوندین
    پرسیدم وقتی که hotline رو disable میکنین !
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 19

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •