ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

مکالمه بین mhsaleh و siavash123456

2 پیام های بازدید کننده

1. با سلام
    نحوه اضافه کردن خط شهری به کارت دیجیوم و تنظیمات ان در درون الستیکس
    روی کارت ورودی من 10 تا خط شهری وارد سرور شده؛ و کاربران تلفن برای گرفتن خط آزاد برای صحبت کردن از کد دسترسی تعریف شده از 801 الی 810 ( برای 10 خط) استفاده می کنند.
    حالا با توجه به نیاز می خوام 4 خط دیگه به این کارت تلفن وصل کنم. اما نچند تا سوال داردم
    1- خز شهری را وصل کردن به کارت چه تنظیماتی را براید در درون الستیکس انجام بدم تا این 4 خط برای کاربران از طریق قابل دستری باشد؟
    2- برای این 4 خط جدید کجا باید برم از کدهای دسترسی خطوط مثل 10 خط فبلم تعریف کنم.؟
    3- چه تنطیماتی دیگری را باید کلا انجام دهم که این 4 خط جدید فایل استفاده برای کاربران باشد؟
    تشکر فراوان
  2. با سلام
    نحوه اضافه کردن خط شهری به کارت دیجیوم و تنظیمات ان در درون الستیکس
    روی کارت ورودی من 10 تا خط شهری وارد سرور شده؛ و کاربران تلفن برای گرفتن خط آزاد برای صحبت کردن از کد دسترسی تعریف شده از 801 الی 810 ( برای 10 خط) استفاده می کنند.
    حالا با توجه به نیاز می خوام 4 خط دیگه به این کارت تلفن وصل کنم. اما نچند تا سوال داردم
    1- خز شهری را وصل کردن به کارت چه تنظیماتی را براید در درون الستیکس انجام بدم تا این 4 خط برای کاربران از طریق قابل دستری باشد؟
    2- برای این 4 خط جدید کجا باید برم از کدهای دسترسی خطوط مثل 10 خط فبلم تعریف کنم.؟
    3- چه تنطیماتی دیگری را باید کلا انجام دهم که این 4 خط جدید فایل استفاده برای کاربران باشد؟
    تشکر فراوان
نمایش پیام های بازدید کننده 1 از 2 تا 2